aventura explozie cu grija turneul de tenis din ungaria Reshoot roman Patrie

Cât costă un bilet la meciul de baraj, România - Ungaria, din Cupa BJK:  orădenii au cumpărat masiv, încă din primele ore | Sport.ro
Cât costă un bilet la meciul de baraj, România - Ungaria, din Cupa BJK: orădenii au cumpărat masiv, încă din primele ore | Sport.ro

Ana Bogdan, în optimi la Budapesta. O poate întâlni pe principala favorită  a turneului din Ungaria
Ana Bogdan, în optimi la Budapesta. O poate întâlni pe principala favorită a turneului din Ungaria

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

Lovitură teribilă pentru România, înaintea duelului cu Ungaria din Billie  Jean King Cup. Irina Begu a decis să se retragă - Fanatik.ro
Lovitură teribilă pentru România, înaintea duelului cu Ungaria din Billie Jean King Cup. Irina Begu a decis să se retragă - Fanatik.ro

Tiriac explica de ce a mutat turneul de tenis in Ungaria: De mine nu-si bate

Ana Bogdan, campioană a turneului WTA 125k de la Iași! Românca a învins-o  pe Udvardy din Ungaria, în finală | Sport.ro
Ana Bogdan, campioană a turneului WTA 125k de la Iași! Românca a învins-o pe Udvardy din Ungaria, în finală | Sport.ro

România va înfrunta Ungaria, în play-off-ul Billie Jean King Cup | Cuget  Liber
România va înfrunta Ungaria, în play-off-ul Billie Jean King Cup | Cuget Liber

România va înfrunta Ungaria în play-off-ul Billie Jean King Cup

Irina Begu a câștigat turneul WTA de la București și se apropie de Top 30  mondial.
Irina Begu a câștigat turneul WTA de la București și se apropie de Top 30 mondial.

MOLDPRES News Agency - Lotul moldo-român s-a clasat pe locul doi la turneul  de tenis din Ungaria
MOLDPRES News Agency - Lotul moldo-român s-a clasat pe locul doi la turneul de tenis din Ungaria

România joacă cu Ungaria la tenis feminin pentru calificarea la turneul  final. Unde va avea loc întâlnirea
România joacă cu Ungaria la tenis feminin pentru calificarea la turneul final. Unde va avea loc întâlnirea

Tenis / Elena Gabriela Ruse, eliminată prematur din turneul WTA de la  Budapesta | Cuget Liber
Tenis / Elena Gabriela Ruse, eliminată prematur din turneul WTA de la Budapesta | Cuget Liber

Cum a pierdut Emil Boc organizarea meciului România - Ungaria, la tenis  feminin: confruntarea va avea loc la Oradea | Sport.ro
Cum a pierdut Emil Boc organizarea meciului România - Ungaria, la tenis feminin: confruntarea va avea loc la Oradea | Sport.ro

Tenis: Venus Williams va reveni în competiţie în proba de simplu în turneul  de la Washington | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Venus Williams va reveni în competiţie în proba de simplu în turneul de la Washington | AGERPRES • Actualizează lumea.

România - Ungaria, baraj în Cupa Billie Jean King: confruntarea din  noiembrie va avea loc în țara noastră | Sport.ro
România - Ungaria, baraj în Cupa Billie Jean King: confruntarea din noiembrie va avea loc în țara noastră | Sport.ro

Tenis / Turnee câștigate la Budapesta de către veterani din România -  zPL.ro - pentru cei care stiu sa citeasca
Tenis / Turnee câștigate la Budapesta de către veterani din România - zPL.ro - pentru cei care stiu sa citeasca

Anunț neașteptat! Irina Begu se retrage din naționala României înainte de  meciul cu Ungaria - Playsport
Anunț neașteptat! Irina Begu se retrage din naționala României înainte de meciul cu Ungaria - Playsport

O tenismena din Romania a castigat un turneu in Ungaria

O jucătoare din Ungaria s-a impus la Pamira Open Tenis

Federaţia Română de Tenis - România - Ungaria, în Play-off-ul Billie Jean  King Cup. Meciul va avea loc în 11-12 noiembrie 2022, în România Tragerea  la sorți a partidelor din Play-off-ul Billie
Federaţia Română de Tenis - România - Ungaria, în Play-off-ul Billie Jean King Cup. Meciul va avea loc în 11-12 noiembrie 2022, în România Tragerea la sorți a partidelor din Play-off-ul Billie

Exclusiv Ungaria da o lovitura grea tenisului romanesc: Singurul turneu WTA  din Romania a fost mutat
Exclusiv Ungaria da o lovitura grea tenisului romanesc: Singurul turneu WTA din Romania a fost mutat

Semifinala românească de la Budapesta, anulată! Mihaela Buzărnescu merge în  finală după retragerea Irinei Bara
Semifinala românească de la Budapesta, anulată! Mihaela Buzărnescu merge în finală după retragerea Irinei Bara

Simona Halep a castigat turneul de la Budapesta - Stirileprotv.ro

WTA Budapesta: Ana Bogdan, în turul doi după ce a câștigat setul decisiv cu  6-0 - HotNews.ro
WTA Budapesta: Ana Bogdan, în turul doi după ce a câștigat setul decisiv cu 6-0 - HotNews.ro

Tenis De Masă / Naţionala Masculină A României, înfrângere în Duelul Cu  Ungaria, La Campionatele Mondiale — MyCTA.ro
Tenis De Masă / Naţionala Masculină A României, înfrângere în Duelul Cu Ungaria, La Campionatele Mondiale — MyCTA.ro

Ungaria ne-a furat tenisul. Simona Halep sigur se va enerva, decizie  oficială - Playtech Știri
Ungaria ne-a furat tenisul. Simona Halep sigur se va enerva, decizie oficială - Playtech Știri