Generator Deoparte Răbdare turneul de tenis de la wuhan 2019 Semnal Om sandwich

Tenis: Karolina Pliskova, a doua favorită, eliminată la Wuhan (WTA)

Wuhan Open 2019. Câte puncte are de apărat Simona Halep

Jucătoarea de tenis Ana Bogdan s-a calificat în finală la BCR Iaşi Open

Adevăratul motiv pentru care Simona Halep a renunțat la Wuhan Open. Nu doar  motivele medicale au făcut-o să abandoneze - Playtech Știri
Adevăratul motiv pentru care Simona Halep a renunțat la Wuhan Open. Nu doar motivele medicale au făcut-o să abandoneze - Playtech Știri

Duminică relaxantă pentru Sorana Cîrstea. Românca a jucat 87 de minute de  tenis și s-a calificat în turul 2 al turneului de la Wuhan. Următoarea  adversară ar putea fi o câștigătoare de
Duminică relaxantă pentru Sorana Cîrstea. Românca a jucat 87 de minute de tenis și s-a calificat în turul 2 al turneului de la Wuhan. Următoarea adversară ar putea fi o câștigătoare de

Simona Halep - Barbora Strycova 6-3, 6-2. Meci perfect făcut de Simona în  turul 2 la Wuhan Open. VIDEO - Playtech Știri
Simona Halep - Barbora Strycova 6-3, 6-2. Meci perfect făcut de Simona în turul 2 la Wuhan Open. VIDEO - Playtech Știri

Tenis: Simona Halep a abandonat în optimi la Wuhan (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep a abandonat în optimi la Wuhan (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

WTA Wuhan 2019: Simona Halep – extrase din conferinţa de presă. Adversarele  echipei Halep / Olaru din optimile probei de dublu | TENISite
WTA Wuhan 2019: Simona Halep – extrase din conferinţa de presă. Adversarele echipei Halep / Olaru din optimile probei de dublu | TENISite

SIMONA HALEP WUHAN | A obtinut mai mult decat calificarea in turul 3! Veste  buna pentru Simona Halep dupa meciul cu Strycova | Sport.ro
SIMONA HALEP WUHAN | A obtinut mai mult decat calificarea in turul 3! Veste buna pentru Simona Halep dupa meciul cu Strycova | Sport.ro

Lista completa a favoritelor eliminate deja de la Wuhan

WTA Wuhan: Meciul Simona Halep – Petra Kvitova va avea loc vineri la prânz.  Partida va fi în direct la DigiSport – Tenis, tenis, tenis
WTA Wuhan: Meciul Simona Halep – Petra Kvitova va avea loc vineri la prânz. Partida va fi în direct la DigiSport – Tenis, tenis, tenis

Simona Halep va fi cap de serie numărul 3 la Turneul Campioanelor. Serena  Williams nu va participa – Tenis, tenis, tenis
Simona Halep va fi cap de serie numărul 3 la Turneul Campioanelor. Serena Williams nu va participa – Tenis, tenis, tenis

Video | Simona Halep - Barbora Strycova 6-3, 6-2! Victorie importantă și  meci superb pentru Simo, la Wuhan 2019
Video | Simona Halep - Barbora Strycova 6-3, 6-2! Victorie importantă și meci superb pentru Simo, la Wuhan 2019

Simona Halep - Elena Rîbakina, în Optimile Turneului De La Wuhan 2019 |  Libertatea
Simona Halep - Elena Rîbakina, în Optimile Turneului De La Wuhan 2019 | Libertatea

SIMONA HALEP - ELENA RYBAKINA // VIDEO UPDATE Nu din nou! Halep s-a  accidentat și a abandonat în primul set al meciului de la Wuhan, iar  finalul sezonului pare în pericol »
SIMONA HALEP - ELENA RYBAKINA // VIDEO UPDATE Nu din nou! Halep s-a accidentat și a abandonat în primul set al meciului de la Wuhan, iar finalul sezonului pare în pericol »

Tenis: Petra Kvitova va fi adversara Simonei Halep în semifinalele turneului  WTA de la Wuhan
Tenis: Petra Kvitova va fi adversara Simonei Halep în semifinalele turneului WTA de la Wuhan

Tenismena Ashleigh Barty s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la  Wuhan | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Tenismena Ashleigh Barty s-a calificat în semifinalele turneului WTA de la Wuhan | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Antrenor nou pentru Simona Halep la turneul de la Wuhan

CALCULE TURNEUL CAMPIOANELOR // S-au clarificat lucrurile: Simona Halep  și-a aflat în proporție de 99% adversarele de la ultimul mare turneu al  anului
CALCULE TURNEUL CAMPIOANELOR // S-au clarificat lucrurile: Simona Halep și-a aflat în proporție de 99% adversarele de la ultimul mare turneu al anului

Turnee WTA Simona Halep. Ce program are românca în octombrie 2019

Simona Halep s-a calificat în optimile de finală ale turneului de la Wuhan  | Digi24
Simona Halep s-a calificat în optimile de finală ale turneului de la Wuhan | Digi24

Simona Halep, OUT în turul 1 de la US Open! Românca, învinsă surprinzător  de Daria Snigur - Eurosport
Simona Halep, OUT în turul 1 de la US Open! Românca, învinsă surprinzător de Daria Snigur - Eurosport