Home

Omite Reshoot vită tenis turneul palerma leagăn carte broșată energie

Irina Begu, salt important în clasamentul WTA, după calificarea în  semifinale la Palermo! Ce loc ocupă - Eurosport
Irina Begu, salt important în clasamentul WTA, după calificarea în semifinale la Palermo! Ce loc ocupă - Eurosport

Irina Begu, calificare spectaculoasă în finala turneului de la Palermo

Video. Irina Begu joacă finala WTA Palermo 2022! Victorie la 2 noaptea,  într un meci cu durată record - Fanatik.ro
Video. Irina Begu joacă finala WTA Palermo 2022! Victorie la 2 noaptea, într un meci cu durată record - Fanatik.ro

WTA Palermo: Irina Begu s-a calificat, cu emoții, în optimile de finală ale  turneului - B1TV.ro
WTA Palermo: Irina Begu s-a calificat, cu emoții, în optimile de finală ale turneului - B1TV.ro

Gabriela Ruse și-a aflat adversara din finala de la WTA Palermo! Va  înfrunta principala favorită a turneului
Gabriela Ruse și-a aflat adversara din finala de la WTA Palermo! Va înfrunta principala favorită a turneului

Irina Begu, în finala turneului WTA de la Palermo - HotNews.ro

Halep renunță la turneul de la Palermo?! Decizia Italiei în privința  românilor o încurcă pe Simona
Halep renunță la turneul de la Palermo?! Decizia Italiei în privința românilor o încurcă pe Simona

Irina Begu s-a calificat în semifinalele WTA de la Palermo

Irina Begu s-a calificat în optimi la Palermo! Victorie muncită cu o  jucătoare din afara Top 200 WTA - Eurosport
Irina Begu s-a calificat în optimi la Palermo! Victorie muncită cu o jucătoare din afara Top 200 WTA - Eurosport

Irina Begu a cucerit trofeul turneului WTA de la Palermo - spotmedia.ro

Irina Begu e în finala de la Palermo! Revenire de senzație în meciul  maraton cu Sara Sorribes Tormo - Eurosport
Irina Begu e în finala de la Palermo! Revenire de senzație în meciul maraton cu Sara Sorribes Tormo - Eurosport

Irina Begu, reacție amuzantă după calificarea în semifinale la Palermo: “Am  îmbătrânit”
Irina Begu, reacție amuzantă după calificarea în semifinale la Palermo: “Am îmbătrânit”

Irina Begu a ajuns în sferturile turneului de la Palermo - Stirileprotv.ro

Irina Begu a câștigat turneul de la Palermo, după ce în semifinale a avut  parte de un meci infernal | Digi24
Irina Begu a câștigat turneul de la Palermo, după ce în semifinale a avut parte de un meci infernal | Digi24

Irina Begu, prima reacție după ce a câștigat turneul de la Palermo. Câți  bani a încasat
Irina Begu, prima reacție după ce a câștigat turneul de la Palermo. Câți bani a încasat

S-a încheiat turneul WTA de la Palermo! Cine este surprinzătoarea  câștigătoare a primei competiții feminine de tenis după întreruperea din  martie
S-a încheiat turneul WTA de la Palermo! Cine este surprinzătoarea câștigătoare a primei competiții feminine de tenis după întreruperea din martie

Irina Begu a câştigat turneul de tenis de la Palermo

Irina Begu va juca finala turneului de la Palermo | Sport.ro

Irina Begu, calificare cu emoții în sferturile de finală ale turneului de  la Palermo! S-a impus în trei seturi cu Dodin | Sport.ro
Irina Begu, calificare cu emoții în sferturile de finală ale turneului de la Palermo! S-a impus în trei seturi cu Dodin | Sport.ro

Irina Begu, rezultat uriaș la Palermo. Românca a câștigat finala turneului  după un meci fabulos
Irina Begu, rezultat uriaș la Palermo. Românca a câștigat finala turneului după un meci fabulos

Irina Begu s-a calificat în finala turneului de la Palermo, după o  semifinală de peste 3 ore
Irina Begu s-a calificat în finala turneului de la Palermo, după o semifinală de peste 3 ore

Tenis: Irina Begu va juca finala turneului de la Palermo (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu va juca finala turneului de la Palermo (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Gabriela Ruse s-a calificat în finala turneului WTA de la Palermo |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Gabriela Ruse s-a calificat în finala turneului WTA de la Palermo | AGERPRES • Actualizează lumea.

Irina Begu s-a calificat în finala turnelului de la Palermo, după un meci  de peste trei ore
Irina Begu s-a calificat în finala turnelului de la Palermo, după un meci de peste trei ore

Tenis: Irina Begu a câştigat turneul WTA de la Palermo | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu a câştigat turneul WTA de la Palermo | AGERPRES • Actualizează lumea.

O jucătoare ce urma să evolueze la WTA Palermo, depistată cu COVID-19!  Măsura luată de organizatori
O jucătoare ce urma să evolueze la WTA Palermo, depistată cu COVID-19! Măsura luată de organizatori