principal Martie scaun tenis stuttgart 2019 puncte wta Litoral miracol Risipi

WTA “Porsche Tennis Grand Prix” Stuttgart 2021: Simona Halep intră în  turneu cu o victorie clară | TENISite
WTA “Porsche Tennis Grand Prix” Stuttgart 2021: Simona Halep intră în turneu cu o victorie clară | TENISite

Iga Swiatek mătură tot în WTA! A câștigat turneul de la Stuttgart, după  6-2, 6-2 în finala cu Aryna Sabalenka
Iga Swiatek mătură tot în WTA! A câștigat turneul de la Stuttgart, după 6-2, 6-2 în finala cu Aryna Sabalenka

Simona Halep a ratat calificarea în finala turneului de la Stuttgart.  Meciul a durat 66 de minute - Ştiri de Cluj
Simona Halep a ratat calificarea în finala turneului de la Stuttgart. Meciul a durat 66 de minute - Ştiri de Cluj

Iga Swiatek, al patrulea titlu consecutiv - Lidera mondială a învins-o pe  Aryna Sabalenka în finala WTA Stuttgart - HotNews.ro
Iga Swiatek, al patrulea titlu consecutiv - Lidera mondială a învins-o pe Aryna Sabalenka în finala WTA Stuttgart - HotNews.ro

Simona Halep, invinsa in minimum de seturi de Aryna Sabalenka in semifinale  la Stuttgart! A fost a treia oara cand Halep s-a oprit in semifinale la  acest turneu | Sport.ro
Simona Halep, invinsa in minimum de seturi de Aryna Sabalenka in semifinale la Stuttgart! A fost a treia oara cand Halep s-a oprit in semifinale la acest turneu | Sport.ro

Simona Halep a pierdut locul doi în clasamentul WTA! Românca, devansată de  Petra Kvitova
Simona Halep a pierdut locul doi în clasamentul WTA! Românca, devansată de Petra Kvitova

Barty, regina revenirilor. A demolat-o pe Sabalenka, în finală, după ce a  pierdut primul set - Eurosport
Barty, regina revenirilor. A demolat-o pe Sabalenka, în finală, după ce a pierdut primul set - Eurosport

Simona Halep - Marketa Vondrousova 6-1, 6-3 în optimi la Stuttgart! Online  VIDEO. Românca, imperială în primul meci pe zgură din 2021
Simona Halep - Marketa Vondrousova 6-1, 6-3 în optimi la Stuttgart! Online VIDEO. Românca, imperială în primul meci pe zgură din 2021

Simona halep stuttgart wta

Am agitat o spaniolă cu Kazaszka la Stuttgart. Karolina Pliskova la mare

Video | Deşi eliminată la Stuttgart, Halep se simte pregătită să scrie  istorie pe zgură, în 2018. Anunţul făcut de Simona
Video | Deşi eliminată la Stuttgart, Halep se simte pregătită să scrie istorie pe zgură, în 2018. Anunţul făcut de Simona

Retrageri în masă la turneul lui Ion Țiriac! De ce adversare a scăpat  Simona Halep la Madrid - Eurosport
Retrageri în masă la turneul lui Ion Țiriac! De ce adversare a scăpat Simona Halep la Madrid - Eurosport

Simona Halep la WTA Stuttgart | Când joacă românca primul meci la turneul  din Germania - Eurosport
Simona Halep la WTA Stuttgart | Când joacă românca primul meci la turneul din Germania - Eurosport

Tenis: Simona Halep s-a calificat în sferturi la Stuttgart (WTA) | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep s-a calificat în sferturi la Stuttgart (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Stuttgart WTA 2019 – Cronici. Satire. Șarje.

Opt jucătoare din top 10 WTA joacă la Stuttgart, la Digi Sport 2. Cât va  câştiga Simona Halep dacă va cuceri trofeul
Opt jucătoare din top 10 WTA joacă la Stuttgart, la Digi Sport 2. Cât va câştiga Simona Halep dacă va cuceri trofeul

Retragerea de la Miami o va costa pe Simona Halep puncte importante în  clasamentul WTA - spotmedia.ro
Retragerea de la Miami o va costa pe Simona Halep puncte importante în clasamentul WTA - spotmedia.ro

Tenis: Ashleigh Barty o aşteaptă pe Halep în finala de la Stuttgart (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Ashleigh Barty o aşteaptă pe Halep în finala de la Stuttgart (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Halep s-a calificat în sferturi la Stuttgart, după un meci de 53 de minute,  cu Vondrousova
Halep s-a calificat în sferturi la Stuttgart, după un meci de 53 de minute, cu Vondrousova

Emma Răducanu bate la porțile top 10 WTA, dar și-a concediat antrenorul,  angajat cu doar 5 luni în urmă | Sport.ro
Emma Răducanu bate la porțile top 10 WTA, dar și-a concediat antrenorul, angajat cu doar 5 luni în urmă | Sport.ro

WTA Stuttgart: Raluca Olaru și Darija Jurak le-au eliminat pe principalele  favorite în primul tur al probei de dublu - HotNews.ro
WTA Stuttgart: Raluca Olaru și Darija Jurak le-au eliminat pe principalele favorite în primul tur al probei de dublu - HotNews.ro

WTA Stuttgart 2019: Raluca Olaru şi Darija Jurak s-au calificat în al 4-lea  sfert de finală consecutiv! | TENISite
WTA Stuttgart 2019: Raluca Olaru şi Darija Jurak s-au calificat în al 4-lea sfert de finală consecutiv! | TENISite

Şarapova a ratat calificarea în finală la Stuttgart | Digi24

WTA Eastbourne: Sorana Cîrstea și Gabriela Ruse și-au aflat adversarele din  primul tur - HotNews.ro
WTA Eastbourne: Sorana Cîrstea și Gabriela Ruse și-au aflat adversarele din primul tur - HotNews.ro

Simona Halep a pierdut bani și locuri importante în clasamentul WTA, în 2019.  Care e situația sportivei - IMPACT
Simona Halep a pierdut bani și locuri importante în clasamentul WTA, în 2019. Care e situația sportivei - IMPACT

WTA TENIS. Niculescu și Mitu, Victorii La Stuttgart, Respectiv La Istanbul.  Dulgheru, Eliminată | Libertatea
WTA TENIS. Niculescu și Mitu, Victorii La Stuttgart, Respectiv La Istanbul. Dulgheru, Eliminată | Libertatea