Home

legume crizantemă Briză tenis simona halep la dublu Centru Răspuns a lui

Simona Halep, start perfect de an și la dublu! Victorie categorică, alături  de Gavrilova, în meciul cu Bencic și Strycova
Simona Halep, start perfect de an și la dublu! Victorie categorică, alături de Gavrilova, în meciul cu Bencic și Strycova

Tenis / Simona Halep, eliminată prematur din turneul de la Birmingham, în  proba de dublu | Cuget Liber
Tenis / Simona Halep, eliminată prematur din turneul de la Birmingham, în proba de dublu | Cuget Liber

Simona Halep va juca și în proba de dublu la Indian Wells! Va face pereche  cu o altă româncă - Eurosport
Simona Halep va juca și în proba de dublu la Indian Wells! Va face pereche cu o altă româncă - Eurosport

6-0! Simona Halep o bate a treia oară cu 2-0 pe Gabriela Ruse și se  califică în sferturi la Dubai: adversară tare în meciul de joi | Sport.ro
6-0! Simona Halep o bate a treia oară cu 2-0 pe Gabriela Ruse și se califică în sferturi la Dubai: adversară tare în meciul de joi | Sport.ro

VIDEO Halep și Ruse, calificate în optimile probei de dublu la Indian  Wells/ "Dublă distracție în deșert", a scris Simona pe Facebook
VIDEO Halep și Ruse, calificate în optimile probei de dublu la Indian Wells/ "Dublă distracție în deșert", a scris Simona pe Facebook

Simona Halep: „Sunt gata să joc și partida de dublu. Mă dor mâinile și  coapsa, dar sunt pregatită” | Digi24
Simona Halep: „Sunt gata să joc și partida de dublu. Mă dor mâinile și coapsa, dar sunt pregatită” | Digi24

Simona Halep și Gabriela Ruse au făcut spectacol în primul meci de dublu la  Indian Wells: „Ne-am distrat!” | Sport.ro
Simona Halep și Gabriela Ruse au făcut spectacol în primul meci de dublu la Indian Wells: „Ne-am distrat!” | Sport.ro

Simona Halep joacă și la dublu la Indian Wells. Cu cine face echipă

Simona Halep, eliminată în primul tur al WTA Birmingham la dublu -  HotNews.ro
Simona Halep, eliminată în primul tur al WTA Birmingham la dublu - HotNews.ro

Tenis / Simona Halep joacă azi la dublu, la turneul de la Roma | Cuget Liber

Simona Halep se retrage! A ieșit din proba de dublu a turneului Gippsland  Trophy – Capital
Simona Halep se retrage! A ieșit din proba de dublu a turneului Gippsland Trophy – Capital

Simona Halep s-a retras de la dublu! Decizia luată de Simo după înfrângerea  cu Ekaterina Alexandrova
Simona Halep s-a retras de la dublu! Decizia luată de Simo după înfrângerea cu Ekaterina Alexandrova

Simona Halep şi Gabriela Ruse au pierdut în primul tur al probei de dublu  de la Melbourne Summer Set 2 - Stirileprotv.ro
Simona Halep şi Gabriela Ruse au pierdut în primul tur al probei de dublu de la Melbourne Summer Set 2 - Stirileprotv.ro

Simona Halep și Gabriela Ruse vor înfrunta o româncă în primul tur de la  Australian Open, în proba de dublu!
Simona Halep și Gabriela Ruse vor înfrunta o româncă în primul tur de la Australian Open, în proba de dublu!

Simona Halep, învinsă dramatic în proba de dublu de la Birmingham

Simona Halep rămâne șefa Gabrielei Ruse! Calificare în sferturi la Dubai  după a treia victorie în tot atâtea meciuri împotriva conaționalei sale.  Video Online
Simona Halep rămâne șefa Gabrielei Ruse! Calificare în sferturi la Dubai după a treia victorie în tot atâtea meciuri împotriva conaționalei sale. Video Online

Simona Halep a pierdut încă din primul tur la dublu, la Birmingham

Şase jucătoare române de tenis, printre care şi Simona Halep, evolează în  proba de dublu feminin a turneului Australian Open, care începe luni la  Melbourne
Şase jucătoare române de tenis, printre care şi Simona Halep, evolează în proba de dublu feminin a turneului Australian Open, care începe luni la Melbourne

Simona Halep și Gabriela Ruse, eliminate în proba de dublu de la Indian  Wells
Simona Halep și Gabriela Ruse, eliminate în proba de dublu de la Indian Wells

Tenis: Simona Halep, învinsă în primul tur al probei de dublu la Birmingham  (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep, învinsă în primul tur al probei de dublu la Birmingham (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Meciurile de dublu de la Praga, amânate din cauza ploii. Simona Halep va  debuta abia mâine - Eurosport
Meciurile de dublu de la Praga, amânate din cauza ploii. Simona Halep va debuta abia mâine - Eurosport

Australian Open 2022: Simona Halep, duel românesc în primul tur al probei  de dublu - HotNews.ro
Australian Open 2022: Simona Halep, duel românesc în primul tur al probei de dublu - HotNews.ro

Simona Halep și Gabriela Ruse au câștigat un meci nebun în proba de dublu  la Indian
Simona Halep și Gabriela Ruse au câștigat un meci nebun în proba de dublu la Indian