WTA Roma 2018: Irina Begu și Sorana Cîrstea joacă marți. Iată de la ce ore  – Tenis, tenis, tenis
WTA Roma 2018: Irina Begu și Sorana Cîrstea joacă marți. Iată de la ce ore – Tenis, tenis, tenis

WTA Madrid: Irina Begu s-a calificat pe tabloul principal de la Caja Magica  - HotNews.ro
WTA Madrid: Irina Begu s-a calificat pe tabloul principal de la Caja Magica - HotNews.ro

Irina Begu, momente dramatice in fata bisexualei din tenis. Ce a facut  romanca la Madrid
Irina Begu, momente dramatice in fata bisexualei din tenis. Ce a facut romanca la Madrid

Video | Irina Begu - Diane Parry 6-1, 6-3, în ”sferturi” la Palermo. Cine e  următoarea adversară a româncei
Video | Irina Begu - Diane Parry 6-1, 6-3, în ”sferturi” la Palermo. Cine e următoarea adversară a româncei

Irina-Camelia Begu s-a calificat în optimi la turneul de la Shenzhen |  Digi24
Irina-Camelia Begu s-a calificat în optimi la turneul de la Shenzhen | Digi24

Prima veste bună de la turneul WTA de la Madrid

Tenis / Irina Begu, învinsă de Belinda Bencic în turul întâi al turneului  WTA de la Madrid | Cuget Liber
Tenis / Irina Begu, învinsă de Belinda Bencic în turul întâi al turneului WTA de la Madrid | Cuget Liber

Tenis: Irina Begu, calificată pe tabloul principal la Madrid (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu, calificată pe tabloul principal la Madrid (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Irina Begu, înfrângere cu Belinda Bencic, în primul tur al turneului de la  Madrid
Irina Begu, înfrângere cu Belinda Bencic, în primul tur al turneului de la Madrid

Tenis: Irina Begu, calificare dificilă în optimi la Palermo (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu, calificare dificilă în optimi la Palermo (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Perechea Halep/Begu s-a calificat în turul doi la Madrid Open | Digi24

Irina Begu, în optimile de finală ale turneului WTA 500 de la Charleston  (Carolina de Sud) | Epoch Times România
Irina Begu, în optimile de finală ale turneului WTA 500 de la Charleston (Carolina de Sud) | Epoch Times România

Când și cu cine va juca Sorana Cîrstea la Madrid. Prima jucătoare din  România care evoluează la WTA Madrid e Irina Begu - Playsport
Când și cu cine va juca Sorana Cîrstea la Madrid. Prima jucătoare din România care evoluează la WTA Madrid e Irina Begu - Playsport

Australian Open. Irina Begu s-a calificat în turul doi după un duel cu  franţuzoaica Oceane Dodin | Epoch Times România
Australian Open. Irina Begu s-a calificat în turul doi după un duel cu franţuzoaica Oceane Dodin | Epoch Times România

Halep si Begu, Bara si Buzarnescu merg in turul doi la dublu! BUZARNESCU,  OUT de la Madrid! 3-6 4-6 SEVASTOVA in turul 2! | Sport.ro
Halep si Begu, Bara si Buzarnescu merg in turul doi la dublu! BUZARNESCU, OUT de la Madrid! 3-6 4-6 SEVASTOVA in turul 2! | Sport.ro

Irina begu hi-res stock photography and images - Alamy

Irina Begu a pierdut în "optimi" la Roma, după o luptă de două ore și 20 de  minute: 4-6, 7-5, 1-6 cu Vika Azarenka
Irina Begu a pierdut în "optimi" la Roma, după o luptă de două ore și 20 de minute: 4-6, 7-5, 1-6 cu Vika Azarenka

Irina Begu, campioană la Palermo : Europa FM

Irina-Camelia Begu - Wikipedia

Simona Halep a învins-o pe Irina Begu și s-a calificat în semifinale la  Madrid (WTA)
Simona Halep a învins-o pe Irina Begu și s-a calificat în semifinale la Madrid (WTA)

Irina Begu. victorie splendidă la Tenerife! A învins o jucătoare din noul  val ''în mare stil'' VIDEO
Irina Begu. victorie splendidă la Tenerife! A învins o jucătoare din noul val ''în mare stil'' VIDEO

Irina Begu, pe tabloul principal la Madrid! A trecut rapid de Rakhimova în  finala calificărilor - Eurosport
Irina Begu, pe tabloul principal la Madrid! A trecut rapid de Rakhimova în finala calificărilor - Eurosport

Tenis. Simona Halep şi Irina Begu s-au calificat în optimi la turneul de  dublu de la Madrid
Tenis. Simona Halep şi Irina Begu s-au calificat în optimi la turneul de dublu de la Madrid

WTA Madrid: Sorana Cîrstea și Irina Begu, eliminate în primul tur -  HotNews.ro
WTA Madrid: Sorana Cîrstea și Irina Begu, eliminate în primul tur - HotNews.ro

Rezultatele româncelor la Madrid. Simona Halep s-a calificat fără probleme.  Sorana Cîrstea și Irina Begu au fost eliminate - Playsport
Rezultatele româncelor la Madrid. Simona Halep s-a calificat fără probleme. Sorana Cîrstea și Irina Begu au fost eliminate - Playsport

Tenis: Irina Begu a câştigat turneul WTA de la Palermo | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu a câştigat turneul WTA de la Palermo | AGERPRES • Actualizează lumea.