surround, Adaptabilitate Galerie tenis live simona acum pe fanatic punct ro Stea Agricultor accident vascular cerebral

Transylvania Open | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-1, 6-2! "Simo", victorie  categorică în primul meci la Cluj-Napoca - Antena Sport
Transylvania Open | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-1, 6-2! "Simo", victorie categorică în primul meci la Cluj-Napoca - Antena Sport

Simona Halep - Shuai Zhang 7-6 6-1 | VICTORIEEE! Simona Halep e in  semifinale la Wimbledon, dupa o revenire spectaculoasa in primul set! |  Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 7-6 6-1 | VICTORIEEE! Simona Halep e in semifinale la Wimbledon, dupa o revenire spectaculoasa in primul set! | Sport.ro

Simona Halep – Magdalena Frech 6-4, 6-3 | Punctul câștigat de campioana  noastră care i-a lăsat mască pe cei de la Australian Open. ”E peste tot!” -  Antena Sport
Simona Halep – Magdalena Frech 6-4, 6-3 | Punctul câștigat de campioana noastră care i-a lăsat mască pe cei de la Australian Open. ”E peste tot!” - Antena Sport

Simona Halep - Cori Gauff live stream, ora 20:00, WTA Toronto sferturi

Turneul la care Simona Halep este văzută drept favorită în 2023: “Ar putea  fi următoarea campioană”
Turneul la care Simona Halep este văzută drept favorită în 2023: “Ar putea fi următoarea campioană”

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Karolina Pliskova, ACUM, la Digi Sport 2.  "Pregătiți de acțiune?" Imaginile publicate de WTA
Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Karolina Pliskova, ACUM, la Digi Sport 2. "Pregătiți de acțiune?" Imaginile publicate de WTA

Video | Simona Halep e sinceră: “Nu sunt aproape de nivelul meu maxim”  Concluzii după debutul la Indian Wells
Video | Simona Halep e sinceră: “Nu sunt aproape de nivelul meu maxim” Concluzii după debutul la Indian Wells

Game, set şi titlu la Toronto! Simona Halep - Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3,  victorie de poveste în Canada
Game, set şi titlu la Toronto! Simona Halep - Haddad Maia 6-3, 2-6, 6-3, victorie de poveste în Canada

Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4 în "optimi" la Madrid. Urmează duelul cu  Ons Jabeur
Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4 în "optimi" la Madrid. Urmează duelul cu Ons Jabeur

Simona Halep, în sferturi la Wimbledon după 6-1, 6-2 cu Paula Badosa

Video | Simona Halep - Elise Mertens 6-4, 6-4. Românca e în sferturi la  Australian Open. Joc extraordinar și luptă fantastică
Video | Simona Halep - Elise Mertens 6-4, 6-4. Românca e în sferturi la Australian Open. Joc extraordinar și luptă fantastică

Simona Halep - Anastasia Potapova: live stream turul 1 WTA Cincinnati

Simona Halep – Harriet Dart LIVE TEXT (10:00). ”Simo” continuă drumul spre  trofeul de la Australian Open
Simona Halep – Harriet Dart LIVE TEXT (10:00). ”Simo” continuă drumul spre trofeul de la Australian Open

Simona Halep, prestaţie de campioană în faţa Paulei Badosa! A câştigat  meciul într-o oră de joc şi este în sferturi. Prima reacţie - Fanatik.ro
Simona Halep, prestaţie de campioană în faţa Paulei Badosa! A câştigat meciul într-o oră de joc şi este în sferturi. Prima reacţie - Fanatik.ro

Simona Halep - Danielle Collins 6-2, 4-6, 4-6. Simo a revenit pe teren după  trei luni, dar a fost învinsă la Montreal. Meci dramatic de aproape trei  ore - Antena Sport
Simona Halep - Danielle Collins 6-2, 4-6, 4-6. Simo a revenit pe teren după trei luni, dar a fost învinsă la Montreal. Meci dramatic de aproape trei ore - Antena Sport

Simona Halep – Donna Vekic 6-0, 6-2 în turul 1 la WTA Toronto 2022.  Calificare en-fanfare pentru S1mo. Prima reacție - Fanatik.ro
Simona Halep – Donna Vekic 6-0, 6-2 în turul 1 la WTA Toronto 2022. Calificare en-fanfare pentru S1mo. Prima reacție - Fanatik.ro

Video | VIDEO Simona Halep - Venus Williams 6-3, 6-3. Superb! Simo, pentru  a patra oară în
Video | VIDEO Simona Halep - Venus Williams 6-3, 6-3. Superb! Simo, pentru a patra oară în

Simona Halep, victorie ca în vremurile bune! Românca e în semifinale la  Melbourne după o luptă
Simona Halep, victorie ca în vremurile bune! Românca e în semifinale la Melbourne după o luptă

Video | Halep a impresionat în primul meci jucat după 3 luni de pauză. 5  lovituri magice ale Simonei
Video | Halep a impresionat în primul meci jucat după 3 luni de pauză. 5 lovituri magice ale Simonei

Simona Halep, mesaj emoționant pentru fani după eșecul neașteptat de la  Roland Garros
Simona Halep, mesaj emoționant pentru fani după eșecul neașteptat de la Roland Garros

Simona Halep, calificare cu emoţii în turul doi de la Roland Garros! Prima  reacţie după victoria din decisiv: "Întotdeauna e mai greu în primul tur!"  - Fanatik.ro
Simona Halep, calificare cu emoţii în turul doi de la Roland Garros! Prima reacţie după victoria din decisiv: "Întotdeauna e mai greu în primul tur!" - Fanatik.ro

Capitolul la care Simona Halep e cea mai bună jucătoare rămasă pe tablou la  Wimbledon
Capitolul la care Simona Halep e cea mai bună jucătoare rămasă pe tablou la Wimbledon

VIDEO / Simona Halep i-a ridicat în picioare pe spectatorii de la Shenzen  cu cel mai frumos punct al primului set
VIDEO / Simona Halep i-a ridicat în picioare pe spectatorii de la Shenzen cu cel mai frumos punct al primului set