antarctic margine A face un om de zăpadă steaua vs barcelona 1986 tot meciul Avansat pinten părere

1986 EEEC Steaua B FC Barcelona by Viitorul Abrud - YouTube

36 de ani de la momentul în care Steaua a cucerit trofeul CCE! Povestea  finalei de la Sevilla - Eurosport
36 de ani de la momentul în care Steaua a cucerit trofeul CCE! Povestea finalei de la Sevilla - Eurosport

35 de ani de cand Steaua a cucerit Cupa Campionilor Europeni! Recordurile  incredibile doborate de romani in meciul de la Sevilla | Sport.ro
35 de ani de cand Steaua a cucerit Cupa Campionilor Europeni! Recordurile incredibile doborate de romani in meciul de la Sevilla | Sport.ro

Cum v-a schimbat viața ziua de 7 mai 1986? Partida Barcelona-Steaua,  refăcută pe Internet. Finala Cupei Campionilor, povestită minut cu minut,  așa cum nu a făcut-o presa acelor vremuri
Cum v-a schimbat viața ziua de 7 mai 1986? Partida Barcelona-Steaua, refăcută pe Internet. Finala Cupei Campionilor, povestită minut cu minut, așa cum nu a făcut-o presa acelor vremuri

File:Steaua Bucureşti-FC Barcelona 1986-05-07.svg - Wikimedia Commons

Exclusiv | Momentul în care jucătorii Stelei și-au dat seama că pot câștiga  Cupa Campionilor Europeni, în anul 1986
Exclusiv | Momentul în care jucătorii Stelei și-au dat seama că pot câștiga Cupa Campionilor Europeni, în anul 1986

33 de ani de la Sevilla // Cifrele incredibile ale finalei Steaua -  Barcelona 2-0: doar 5 șuturi pe poartă în 120 de minute!
33 de ani de la Sevilla // Cifrele incredibile ale finalei Steaua - Barcelona 2-0: doar 5 șuturi pe poartă în 120 de minute!

Finala Cupei Campionilor Europeni 1986 - Wikipedia

Steaua - F.C. Barcelona 2-0 (1986) - YouTube

Integrala Steaua București – 34 de ani – Episodul 8 – CSA Steaua Clubul  Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti
Integrala Steaua București – 34 de ani – Episodul 8 – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti

Steaua a scos în stradă poporul lui Ceaușescu la 12 noaptea!

FCSB - 7 mai 1986. Ziua care a schimbat istoria! FC Steaua Bucuresti  aniverseaza luni, 7 mai, implinirea a 32 de ani de la cucerirea Cupei  Campionilor Europeni, pe stadionul Ramon Sanchez
FCSB - 7 mai 1986. Ziua care a schimbat istoria! FC Steaua Bucuresti aniverseaza luni, 7 mai, implinirea a 32 de ani de la cucerirea Cupei Campionilor Europeni, pe stadionul Ramon Sanchez

EXCLUSIV | Pichi Alonso, amintiri de la Sevilla 1986: "Ne uitam unii la  alții și parcă nu ne venea să credem" - Eurosport
EXCLUSIV | Pichi Alonso, amintiri de la Sevilla 1986: "Ne uitam unii la alții și parcă nu ne venea să credem" - Eurosport

ISTORIA LA RAPORT. Episodul 4: Cum a avut Steaua 4-0 la posesie contra  Barcelonei, echipa care a inventat tiki-taka!
ISTORIA LA RAPORT. Episodul 4: Cum a avut Steaua 4-0 la posesie contra Barcelonei, echipa care a inventat tiki-taka!

Episodul 3: Steaua - Anderlecht 3-0, CCE 1986 » De ce semifinala cu  Anderlecht a fost un meci uriaș făcut de Steaua
Episodul 3: Steaua - Anderlecht 3-0, CCE 1986 » De ce semifinala cu Anderlecht a fost un meci uriaș făcut de Steaua

35 de ani de la o performanță incredibilă: Steaua câștiga Cupa Campionilor  Europeni! 7 mai 1986, dată de referință pentru fotbalul românesc
35 de ani de la o performanță incredibilă: Steaua câștiga Cupa Campionilor Europeni! 7 mai 1986, dată de referință pentru fotbalul românesc

Steaua Bucuresti. 32 de ani de la castigarea Cupei Campionilor Europeni

Imagini memorabile de la meciul Steaua-FC Barcelona din 7 mai 1986. Meciul  care a adus singura Cupă a Campionilor Europeni în România - Stirile Kanal D
Imagini memorabile de la meciul Steaua-FC Barcelona din 7 mai 1986. Meciul care a adus singura Cupă a Campionilor Europeni în România - Stirile Kanal D

Steaua 1986 - drumul pana la finala

Meciuri de Legendă: Barcelona - Steaua (Cupa Campionilor Europeni, Spania),  O NOAPTE DE MAI - sportsbusinessacademy.ro
Meciuri de Legendă: Barcelona - Steaua (Cupa Campionilor Europeni, Spania), O NOAPTE DE MAI - sportsbusinessacademy.ro

1986. Steaua – Barcelona 0-0 (2-0 după penalty-uri) – Cronici. Satire.  Șarje.
1986. Steaua – Barcelona 0-0 (2-0 după penalty-uri) – Cronici. Satire. Șarje.

Foto | Gafă rușinoasă chiar pe site-ul UEFA! S-a întâmplat exact în data  aniversară a finalei Steaua - Barcelona
Foto | Gafă rușinoasă chiar pe site-ul UEFA! S-a întâmplat exact în data aniversară a finalei Steaua - Barcelona

Cum v-a schimbat viața ziua de 7 mai 1986? Partida Barcelona-Steaua,  refăcută pe Internet. Finala
Cum v-a schimbat viața ziua de 7 mai 1986? Partida Barcelona-Steaua, refăcută pe Internet. Finala

INTERVIU EXCLUSIV: Secretele zilei de 7 mai 1986 povestite de Teoharie Coca  Cosma „talismanul” Stelei
INTERVIU EXCLUSIV: Secretele zilei de 7 mai 1986 povestite de Teoharie Coca Cosma „talismanul” Stelei

Steaua vs Barcelona 2-0, 7 May 1986 (Penalty Shoots) - YouTube

Finala CCE: Steaua Bucureşti - FC Barcelona, 7 mai 1986 - executarea  penalty-urilor - YouTube
Finala CCE: Steaua Bucureşti - FC Barcelona, 7 mai 1986 - executarea penalty-urilor - YouTube