Intolerabil Melodios ingrosata simona ia o pauza si revine in tenis navigare Induce roată

Simona Halep s-a răzgândit. Anunțul făcut de sportivă i-a luat prin  surprindere pe fani. Nimeni nu se aștepta - IMPACT.ro
Simona Halep s-a răzgândit. Anunțul făcut de sportivă i-a luat prin surprindere pe fani. Nimeni nu se aștepta - IMPACT.ro

Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2,  6-7, 0-6
Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2, 6-7, 0-6

Simona Halep, în optimi la WTA Birmingham: Victorie fără emoții cu Lesia  Tsurenko - HotNews.ro
Simona Halep, în optimi la WTA Birmingham: Victorie fără emoții cu Lesia Tsurenko - HotNews.ro

Simona Halep ia o pauză de la tenis până în 2023: „Vreau să vă împărtășesc  sentimentele mele” - Ştiri de Cluj
Simona Halep ia o pauză de la tenis până în 2023: „Vreau să vă împărtășesc sentimentele mele” - Ştiri de Cluj

Simona Halep ia o pauză de la tenis. Ce a declarat tenismena după operația  la nas.
Simona Halep ia o pauză de la tenis. Ce a declarat tenismena după operația la nas.

Ce a pățit Simona Halep înainte de afla că Agenția Internațională de  Integritate a Tenisului suspendat-o pentru dopaj – Evenimentul Zilei
Ce a pățit Simona Halep înainte de afla că Agenția Internațională de Integritate a Tenisului suspendat-o pentru dopaj – Evenimentul Zilei

Rogers Cup. Simona Halep – Jennifer Brady, meci cu mari emoții pentru  româncă, în turul doi al turneului de la Toronto | Digi24
Rogers Cup. Simona Halep – Jennifer Brady, meci cu mari emoții pentru româncă, în turul doi al turneului de la Toronto | Digi24

Pauză scurtă pentru Simona Halep: când începe turneul de la Toronto, din  care Sorana Cîrstea s-a retras | Sport.ro
Pauză scurtă pentru Simona Halep: când începe turneul de la Toronto, din care Sorana Cîrstea s-a retras | Sport.ro

1 pauza, 2 final" :( Simona a castigat primul set, insa a ratat calificarea  in semifinala! Halep-Bacsinszky 6:4 3:6 2:6 | Sport.ro
1 pauza, 2 final" :( Simona a castigat primul set, insa a ratat calificarea in semifinala! Halep-Bacsinszky 6:4 3:6 2:6 | Sport.ro

VIDEO Simona Halep, învinsă categoric de Ekaterina Alexandrova (2-6, 1-6) /  A acuzat unele probleme medicale - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, învinsă categoric de Ekaterina Alexandrova (2-6, 1-6) / A acuzat unele probleme medicale - HotNews.ro

Simona Halep s-a calificat pentru a doua oară la rând în finala Rogers Cup şi  revine pe locul 3 WTA
Simona Halep s-a calificat pentru a doua oară la rând în finala Rogers Cup şi revine pe locul 3 WTA

Fostul antrenor o avertizează pe Simona Halep înaintea debutului la Prague  Open cu Polona Hercog
Fostul antrenor o avertizează pe Simona Halep înaintea debutului la Prague Open cu Polona Hercog

Simona Halep revine pe teren luna aceasta. În ce turneu va juca românca -  Playtech Știri
Simona Halep revine pe teren luna aceasta. În ce turneu va juca românca - Playtech Știri

LIVE BLOG | Vitezista Simona s-a întors! Halep a învins-o pe Konjuh și s-a  calificat
LIVE BLOG | Vitezista Simona s-a întors! Halep a învins-o pe Konjuh și s-a calificat

Cine transmite la tv turneul de tenis feminin de la Praga. Simona Halep  revine în circuitul
Cine transmite la tv turneul de tenis feminin de la Praga. Simona Halep revine în circuitul

Halep, extrem de optimistă după victoria cu Aiava. Ce a spus despre duelul  viitor, cu Gabriela Ruse - Eurosport
Halep, extrem de optimistă după victoria cu Aiava. Ce a spus despre duelul viitor, cu Gabriela Ruse - Eurosport

Simona Halep – Camila Giorgi: 6-4, 7-6 – Cronici. Satire. Șarje.

Ce urmează pentru Simona Halep, după ce a abandonat la Washington | DCNews

Simona Halep revine pe terenul de tenis! La ce turneu și-a confirmat  prezența campioana noastră - Eurosport
Simona Halep revine pe terenul de tenis! La ce turneu și-a confirmat prezența campioana noastră - Eurosport

SIMONA HALEP - ASHLEIGH BARTY // FOTO + VIDEO Liderul mondial continuă să  strălucească! Victorie solidă și calificare în sferturi la Cincinnati »  Revine pe teren după miezul nopții
SIMONA HALEP - ASHLEIGH BARTY // FOTO + VIDEO Liderul mondial continuă să strălucească! Victorie solidă și calificare în sferturi la Cincinnati » Revine pe teren după miezul nopții

Simona Halep, revenire senzațională cu Caroline Garcia, la Miami

Simona Halep, victorie în primul meci jucat pe iarbă, după 3 ani: numele  adversarei pe care o va înfrunta în optimile turneului de la Birmingham |  Sport.ro
Simona Halep, victorie în primul meci jucat pe iarbă, după 3 ani: numele adversarei pe care o va înfrunta în optimile turneului de la Birmingham | Sport.ro

Necaz după necaz pentru Simona Halep. Campioana din Constanța va mai primi  o veste proastă - Playsport
Necaz după necaz pentru Simona Halep. Campioana din Constanța va mai primi o veste proastă - Playsport

Cine transmite la TV turneul WTA de la Praga! Simona Halep, primele meciuri  după şase luni de pauză! - Playtech Știri
Cine transmite la TV turneul WTA de la Praga! Simona Halep, primele meciuri după şase luni de pauză! - Playtech Știri

Simona Halep revine de la 4-6, 0-3 și câștigă în primul tur la Bad Homburg,  împotriva Katerinei Siniakova: „Am crezut până la final!” | Sport.ro
Simona Halep revine de la 4-6, 0-3 și câștigă în primul tur la Bad Homburg, împotriva Katerinei Siniakova: „Am crezut până la final!” | Sport.ro

Opulență marca Simona Halep. Sportiva și mama sa și-au etalat accesorii și  vestimentații care mai de care mai scumpe - Playsport
Opulență marca Simona Halep. Sportiva și mama sa și-au etalat accesorii și vestimentații care mai de care mai scumpe - Playsport