temperatura tehnic Diagnostica sergiu ciocan fotbalist gaz metan deformare emisferă Apasa in jos

VIDEO- Formația Gaz Metan Mediaș, învinsă în prima etapă a noului sezon  competițional
VIDEO- Formația Gaz Metan Mediaș, învinsă în prima etapă a noului sezon competițional

Sergiu Robert CIOCAN

Gaz Metan a surclasat Dinamo, scor 4-1 %pageGaz Metan a surclasat Dinamo,  scor 4-1
Gaz Metan a surclasat Dinamo, scor 4-1 %pageGaz Metan a surclasat Dinamo, scor 4-1

Liga 1 / Craiova - Gaz Metan Mediaş 3-1. Pigliacelli a "împărțit"  suporterii!
Liga 1 / Craiova - Gaz Metan Mediaş 3-1. Pigliacelli a "împărțit" suporterii!

Fotbal: Gaz Metan Mediaş a câştigat primul meci amical din Spania |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Gaz Metan Mediaş a câştigat primul meci amical din Spania | AGERPRES • Actualizează lumea.

Faze controversate în Gaz Metan Mediaş - Dinamo! Ardelenii au cerut penalty  în minutul 3, "câinii" înainte de pauză - Fanatik.ro
Faze controversate în Gaz Metan Mediaş - Dinamo! Ardelenii au cerut penalty în minutul 3, "câinii" înainte de pauză - Fanatik.ro

Sergiu Ciocan

Liga 1 | Astra Giurgiu și Gaz Metan Mediaș, remiză albă în etapa a 3-a din  play-off - Eurosport
Liga 1 | Astra Giurgiu și Gaz Metan Mediaș, remiză albă în etapa a 3-a din play-off - Eurosport

FC Hermannstadt şi Gaz Metan au pierdut primele amicaluri susţinute în  cantonamentul din Spania. Ambele cu formaţii din Elveţia! | Sport | Tribuna
FC Hermannstadt şi Gaz Metan au pierdut primele amicaluri susţinute în cantonamentul din Spania. Ambele cu formaţii din Elveţia! | Sport | Tribuna

Marţi începe returul în Liga 1 la fotbal | Informaţia Zilei

Gaz Metan – Poli Iași. Palmares egal - Avancronică - LPF

FOTBAL: Transferat de la ACS Comuna Recea, maramureșeanul Sergiu Ciocan a  marcat primul lui gol în Liga 1 | Baia Mare 24
FOTBAL: Transferat de la ACS Comuna Recea, maramureșeanul Sergiu Ciocan a marcat primul lui gol în Liga 1 | Baia Mare 24

Club Sportiv Gaz Metan Mediaş :: Statistics :: Titles :: Titles (in-depth)  :: History (Timeline) :: Goals Scored :: Fixtures :: Results :: News &  Features :: Videos :: Photos :: Squad :: soccerzz.com
Club Sportiv Gaz Metan Mediaş :: Statistics :: Titles :: Titles (in-depth) :: History (Timeline) :: Goals Scored :: Fixtures :: Results :: News & Features :: Videos :: Photos :: Squad :: soccerzz.com

Fotbal: Universitatea Craiova, lider provizoriu în Liga I, după 2-1 cu Gaz  Metan, la Mediaş | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Universitatea Craiova, lider provizoriu în Liga I, după 2-1 cu Gaz Metan, la Mediaş | AGERPRES • Actualizează lumea.

Fotbal Comuna Recea a vândut un jucător în Liga 1! Mijlocașul a ajuns la Gaz  Metan Mediaș | Liga 2
Fotbal Comuna Recea a vândut un jucător în Liga 1! Mijlocașul a ajuns la Gaz Metan Mediaș | Liga 2

Doar egal pentru FC Unirea Dej cu Gaz Metan Mediaș 2 - FOTO - Dej24.ro

Gaz Metan bifează 2 victorii consecutive ~ Monitorul de Mediaş

Înfrângere după un joc bun: Gaz Metan - Universitatea Craiova 1-2

Liga I. FC Voluntari - Gaz Metan Mediaş 2-1, în etapa cu numărul unu a  campionatului | Epoch Times România
Liga I. FC Voluntari - Gaz Metan Mediaş 2-1, în etapa cu numărul unu a campionatului | Epoch Times România

Astra 0-0 Gaz Metan | Pas gresit pe teren propriu pentru Astra! Au jucat  mai mult de o repriza in superioritate, dar rateaza sansa sa urce pe 2 in  playoff | TOATE
Astra 0-0 Gaz Metan | Pas gresit pe teren propriu pentru Astra! Au jucat mai mult de o repriza in superioritate, dar rateaza sansa sa urce pe 2 in playoff | TOATE

ACTUALIZARE) FC Hermannstadt a obținut prima victorie din ”era  Măldărășanu”, 1-0 la Mediaș, cu Gaz Metan! Mulți tineri în echipa lui Teja  | Sport | Tribuna
ACTUALIZARE) FC Hermannstadt a obținut prima victorie din ”era Măldărășanu”, 1-0 la Mediaș, cu Gaz Metan! Mulți tineri în echipa lui Teja | Sport | Tribuna