Saracie extrema speculative Uimit semifinale femei tenis roma caracter contrazice Şold

Halep a detonat bomba la Roma si s-a calificat in semifinale! Romanca o va  intalni pe Serena Williams! - WOWBiz
Halep a detonat bomba la Roma si s-a calificat in semifinale! Romanca o va intalni pe Serena Williams! - WOWBiz

Video | Iga Swiatek - Ons Jabeur, finala de la WTA Roma! Tunisianca a  învins-o pe Daria Kasatkina după un set decisiv dramatic
Video | Iga Swiatek - Ons Jabeur, finala de la WTA Roma! Tunisianca a învins-o pe Daria Kasatkina după un set decisiv dramatic

WTA Roma: Iga Swiatek, set câștigat la 0 și cu Bianca Andreescu – Lidera  mondială, în semifinale la Foro Italico | Ziarul Profit
WTA Roma: Iga Swiatek, set câștigat la 0 și cu Bianca Andreescu – Lidera mondială, în semifinale la Foro Italico | Ziarul Profit

Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața  franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO  2022 | Sport.ro
Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO 2022 | Sport.ro

VIDEO Nadal își ia revanșa în fața lui Tsitsipas și se califică în finala  de la Roma!
VIDEO Nadal își ia revanșa în fața lui Tsitsipas și se califică în finala de la Roma!

Video | Iga Swiatek - Ons Jabeur 6-2, 6-2, în finala turneului de la Roma.  Poloneza continuă seria fantastică
Video | Iga Swiatek - Ons Jabeur 6-2, 6-2, în finala turneului de la Roma. Poloneza continuă seria fantastică

Simona Halep joacă la Roma, în sferturi, cu Yulia Putintseva. La ce oră  este meciul • Buna Ziua Iasi • BZI.ro
Simona Halep joacă la Roma, în sferturi, cu Yulia Putintseva. La ce oră este meciul • Buna Ziua Iasi • BZI.ro

S-a decis primul sfert de finală de pe tabloul masculin de la US Open! Va  fi al șaselea meci direct dintre cei doi - Eurosport
S-a decis primul sfert de finală de pe tabloul masculin de la US Open! Va fi al șaselea meci direct dintre cei doi - Eurosport

Când joacă Simona Halep în turul 2 la WTA Roma. S-a stabilit ora de start!  - Fanatik.ro
Când joacă Simona Halep în turul 2 la WTA Roma. S-a stabilit ora de start! - Fanatik.ro

Iga Swiatek a spulberat-o pe Aryna Sabalenka în semifinale la Roma -  spotmedia.ro
Iga Swiatek a spulberat-o pe Aryna Sabalenka în semifinale la Roma - spotmedia.ro

LIVE TEXT. Halep – Sharapova, azi, în semifinale la Roma | Digi24

Așteptări de la Simona Halep în turneele de la Roma și Roland Garros

Karolina Pliskova, huiduită în finala de la Roma! Zero game-uri şi doar 13  puncte câştigate de sportiva din Cehia | adevarul.ro
Karolina Pliskova, huiduită în finala de la Roma! Zero game-uri şi doar 13 puncte câştigate de sportiva din Cehia | adevarul.ro

WTA Roma: Maria Sakkari, în semifinale - Victorie în trei seturi cu  Kristina Mladenovic - HotNews.ro
WTA Roma: Maria Sakkari, în semifinale - Victorie în trei seturi cu Kristina Mladenovic - HotNews.ro

PRIMA REACTIE a Simonei Halep dupa titlul castigat la Roma, al treilea la  rand! | "Probabil ne vedem in finala Roland Garros, Karolina!" | Sport.ro
PRIMA REACTIE a Simonei Halep dupa titlul castigat la Roma, al treilea la rand! | "Probabil ne vedem in finala Roland Garros, Karolina!" | Sport.ro

Simona Halep, ELIMINATĂ în semifinale la Roma de Carla Suarez Navarro, scor  6-2, 3-6,
Simona Halep, ELIMINATĂ în semifinale la Roma de Carla Suarez Navarro, scor 6-2, 3-6,

Simona Halep - Suarez Navarro, în semifinalele WTA de la Roma | Sport |  România Actualitați
Simona Halep - Suarez Navarro, în semifinalele WTA de la Roma | Sport | România Actualitați

Svitolina continuă cursa pentru apărarea trofeului la Roma. Ucraineanca s-a  calificat în semifinale
Svitolina continuă cursa pentru apărarea trofeului la Roma. Ucraineanca s-a calificat în semifinale

Simona Halep joacă azi în semifinale la Roma cu Maria Şarapova. Halep  rămâne locul 1 WTA
Simona Halep joacă azi în semifinale la Roma cu Maria Şarapova. Halep rămâne locul 1 WTA

Simona Halep - Garbine Muguruza 6-3, 4-6, 6-4, în semifinale la WTA Roma.  Simona,
Simona Halep - Garbine Muguruza 6-3, 4-6, 6-4, în semifinale la WTA Roma. Simona,

Swiatek - Jabeur, marea finală de la Roma! Tunisianca a salvat minge de  meci cu Daria Kasatkina în semifinale - Eurosport
Swiatek - Jabeur, marea finală de la Roma! Tunisianca a salvat minge de meci cu Daria Kasatkina în semifinale - Eurosport

Simona Halep s-a calificat in finala turneului de la Roma. Cine va fi  adversara ei, dupa ce Muguruza a abandonat - Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat in finala turneului de la Roma. Cine va fi adversara ei, dupa ce Muguruza a abandonat - Stirileprotv.ro

Biletul Zilei din 13 mai 2022. Dueluri tari pentru semifinale la Roma

Turneul de la Roma: s-a stabilit finala feminina. Cine e jucatoarea care a  castigat doua meciuri
Turneul de la Roma: s-a stabilit finala feminina. Cine e jucatoarea care a castigat doua meciuri