antarctic Multe situații periculoase Funcționar politehnica iasi volei masculin plastic prefaţă regiune

Universitatea Craiova, eşec la Iaşi în primul tur din Cupa României

SPORT FAN CLUB: Volei şi handbal la Iaşi şi Miroslava, la final de săptămână

Sport local: CSM Suceava incepe viitorul sezon al Diviziei A1 pe teren  propriu » Monitorul de Suceava - Joi, 16 Iunie 2022
Sport local: CSM Suceava incepe viitorul sezon al Diviziei A1 pe teren propriu » Monitorul de Suceava - Joi, 16 Iunie 2022

Liga Campionilor la volei masculin, cucerită de polonezii de la Zaksa, cu  antrenorul român Gianni Creţu pe bancă
Liga Campionilor la volei masculin, cucerită de polonezii de la Zaksa, cu antrenorul român Gianni Creţu pe bancă

VOLEI FEMININ - "U" Cluj 1919

Azi începe la Iaşi Campionatul Naţional de Volei pe Plajă

Care vor fi adversarii naționalei masculine de volei în preliminariile  Campionatului European 2021
Care vor fi adversarii naționalei masculine de volei în preliminariile Campionatului European 2021

VOLEI Masculin: CSM București-CSM Câmpia Turzii - Sport - Bucuresti -  Fest.ro
VOLEI Masculin: CSM București-CSM Câmpia Turzii - Sport - Bucuresti - Fest.ro

Naţionala României de volei masculin s-a calificat în finala Silver League,  după victoria cu Ungaria!
Naţionala României de volei masculin s-a calificat în finala Silver League, după victoria cu Ungaria!

Echipa de volei a Universității Tehnice a câștigat UMFiada – Universitatea  Tehnică „Gheorghe Asachi” din Iaşi
Echipa de volei a Universității Tehnice a câștigat UMFiada – Universitatea Tehnică „Gheorghe Asachi” din Iaşi

Naţionala României de volei masculin a câştigat finala Silver League şi a  promovat în Golden League!
Naţionala României de volei masculin a câştigat finala Silver League şi a promovat în Golden League!

Echipa de volei feminin CSU Politehnica Timișoara a acces în barajul de  promovare în… - Volei România
Echipa de volei feminin CSU Politehnica Timișoara a acces în barajul de promovare în… - Volei România

Sport În Iasi - Olimpiada Națională a Sportului Școlar-... | Facebook

Sport local: Turneu de volei masculin in weekend la Suceava » Monitorul de  Suceava - Joi, 17 Februarie 2022
Sport local: Turneu de volei masculin in weekend la Suceava » Monitorul de Suceava - Joi, 17 Februarie 2022

iasi Archives - "U" Cluj 1919

Volei feminin: SCM 'U' Craiova a câştigat cu Ştiinţa Bacău, în Divizia A1 |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Volei feminin: SCM 'U' Craiova a câştigat cu Ştiinţa Bacău, în Divizia A1 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Istoric Volei Masculin - "U" Cluj 1919

Magnum Botoşani – Politehnica Iaşi 31-18, în prima etapă a Diviziei A de  handbal masculin – 24:ORE
Magnum Botoşani – Politehnica Iaşi 31-18, în prima etapă a Diviziei A de handbal masculin – 24:ORE

Volei băieți – don't give up/sport/licee

Revenire spectaculoasă în sportul ieșean la împlinirea a 20 de ani de când  Penicilina Iași cucerea Cupa României! Verișoara internaționalului ieșean  Alexandru Crețu adoră să lucreze cu copiii! – Dragoș Gașpar
Revenire spectaculoasă în sportul ieșean la împlinirea a 20 de ani de când Penicilina Iași cucerea Cupa României! Verișoara internaționalului ieșean Alexandru Crețu adoră să lucreze cu copiii! – Dragoș Gașpar