Rafinat Pekkadillo apărea meciul de tenis halep 30.10.2019 oază pentru Arne

Simona Halep – 2019 Dubai Tennis Championship 02/19/2019 • CelebMafia

Simona Halep - Elina Svitolina Turneul Campioanelor Live Stream Video si  Text | Antena 1
Simona Halep - Elina Svitolina Turneul Campioanelor Live Stream Video si Text | Antena 1

Simona Halep a câştigat 662.000 de euro până acum la Wimbledon! Câţi bani a  obţinut campioana noastră în 2019
Simona Halep a câştigat 662.000 de euro până acum la Wimbledon! Câţi bani a obţinut campioana noastră în 2019

Halep după înfrângerea cu Svitolina: Obiectivul meu este să trec de grupă

VIDEO / Simona Halep - Elina Svitolina 5-7, 3-6 | Campioana de la Wimbledon  a cedat în fața adversarei sale
VIDEO / Simona Halep - Elina Svitolina 5-7, 3-6 | Campioana de la Wimbledon a cedat în fața adversarei sale

Simona Halep către Darren Cahill: "Nu joc aşa cum îmi doresc să joc! Nu o  deranjez deloc!"
Simona Halep către Darren Cahill: "Nu joc aşa cum îmi doresc să joc! Nu o deranjez deloc!"

Simona Halep, în turul al doilea la US Open 2019, după un meci cu evoluții  oscilante. Primele declarații ale româncei – Stiri de ultima ora din  Moldova – Ultimele stiri Timpul.md
Simona Halep, în turul al doilea la US Open 2019, după un meci cu evoluții oscilante. Primele declarații ale româncei – Stiri de ultima ora din Moldova – Ultimele stiri Timpul.md

Articole despre Simona Halep | OpenTenis

Bianca Andreescu este OUT de la Turneul Campioanelor, după ce s-a retras în  meciul cu Karolina Pliskova din cauza unei accidentări
Bianca Andreescu este OUT de la Turneul Campioanelor, după ce s-a retras în meciul cu Karolina Pliskova din cauza unei accidentări

Turneul Campioanelor | Karolina Pliskova, înainte de partida decisivă cu Simona  Halep: "Ar trebui să fie un meci incredibil"
Turneul Campioanelor | Karolina Pliskova, înainte de partida decisivă cu Simona Halep: "Ar trebui să fie un meci incredibil"

Simona Halep a dezvăluit care este singurul motiv pentru care este  fericită, după înfrângerea cu Svitolina
Simona Halep a dezvăluit care este singurul motiv pentru care este fericită, după înfrângerea cu Svitolina

Simona Halep - Shuai Zhang, sferturi Wimbledon 2019 // Fanii Simonei Halep  în extaz după revenirea din primul set! Ce mesaje i-au trimis
Simona Halep - Shuai Zhang, sferturi Wimbledon 2019 // Fanii Simonei Halep în extaz după revenirea din primul set! Ce mesaje i-au trimis

Daniel Dobre, antrenorul Simonei Halep, i-a lăsat mască pe britanici

Player's Cut: Povestea finalei câștigate de Simona Halep la Wimbledon 2019  - Eurosport
Player's Cut: Povestea finalei câștigate de Simona Halep la Wimbledon 2019 - Eurosport

Simona Halep-Elina Svitolina, 5-7, 3-6. Halep pierde al doilea meci  disputat la Turneul Campioanelor - LIVE TEXT | Digi24
Simona Halep-Elina Svitolina, 5-7, 3-6. Halep pierde al doilea meci disputat la Turneul Campioanelor - LIVE TEXT | Digi24

SPECIAL | NEINFRICATA Simona Halep povesteste istoria Wimbledon 2019 meci  cu meci: "Nu au fost asteptari foarte mari si nu m-am temut." | Sport.ro
SPECIAL | NEINFRICATA Simona Halep povesteste istoria Wimbledon 2019 meci cu meci: "Nu au fost asteptari foarte mari si nu m-am temut." | Sport.ro

wta tenis Archives - Playtech Știri

Simona Halep, eliminată de la US Open chiar în primul tur. O ucraineancă de  20 de ani a demolat-o pe româncă
Simona Halep, eliminată de la US Open chiar în primul tur. O ucraineancă de 20 de ani a demolat-o pe româncă

Ion Țiriac despre Simona Halep: „Mai are 6 ani de jucat, cu 4 antrenamente  pe zi! Dar e un secret!”
Ion Țiriac despre Simona Halep: „Mai are 6 ani de jucat, cu 4 antrenamente pe zi! Dar e un secret!”