lenjerie vineri Billy meciu tenis doha Critic semestru Semicerc

A închis meciul într-o manieră autoritară". Curg laudele pentru Halep, după  victoria cu Makarova
A închis meciul într-o manieră autoritară". Curg laudele pentru Halep, după victoria cu Makarova

Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea în primul tur la Doha! La  ce turneu va reveni românca - Eurosport
Ce urmează pentru Simona Halep după înfrângerea în primul tur la Doha! La ce turneu va reveni românca - Eurosport

Jelena Ostapenko s-a dat din nou în stambă! Ce i-a putut reproșa letona  adversarei de la
Jelena Ostapenko s-a dat din nou în stambă! Ce i-a putut reproșa letona adversarei de la

Video | Simona Halep – Caroline Garcia 4-6, 3-6, în primul tur la Doha.  Premieră negativă pentru româncă
Video | Simona Halep – Caroline Garcia 4-6, 3-6, în primul tur la Doha. Premieră negativă pentru româncă

Tenis. Iga Swiatek, câștigătoare la Doha, discurs emoționant despre Ucraina  - Obiectiv de Suceava
Tenis. Iga Swiatek, câștigătoare la Doha, discurs emoționant despre Ucraina - Obiectiv de Suceava

Ora de start a meciului Simona Halep – Caroline Garcia în primul tur la Doha!  Anunțul organizatorilor - Eurosport
Ora de start a meciului Simona Halep – Caroline Garcia în primul tur la Doha! Anunțul organizatorilor - Eurosport

Meci de tenis incredibil la Doha: O jucătoare arabă a încasat o bătaie pe  care nu o va uita prea curând | adevarul.ro
Meci de tenis incredibil la Doha: O jucătoare arabă a încasat o bătaie pe care nu o va uita prea curând | adevarul.ro

Românca Jaqueline Cristian s-a accidentat grav în meciul din WTA Doha. Cât  timp va lipsi din tenis – Evenimentul Zilei
Românca Jaqueline Cristian s-a accidentat grav în meciul din WTA Doha. Cât timp va lipsi din tenis – Evenimentul Zilei

Ce a publicat Simona Halep după ce a pierdut în primul tur în turneul de la  Doha 2022. Mesajul motivațional al jucătoarei românce | Antena 1
Ce a publicat Simona Halep după ce a pierdut în primul tur în turneul de la Doha 2022. Mesajul motivațional al jucătoarei românce | Antena 1

VICTORIE! Simona Halep urca pe locul 2 WTA si se califica in sferturi la  Doha! Cu cine va juca in meciul urmator | Sport.ro
VICTORIE! Simona Halep urca pe locul 2 WTA si se califica in sferturi la Doha! Cu cine va juca in meciul urmator | Sport.ro

Simona Halep, eliminată din turul întâi de la WTA Doha - HotNews.ro

Simona Halep, duel la Doha cu jucătoarea care și-a dat afară tatăl!  Adversara din primul tur e între "clientele" favorite ale româncei -  Playsport
Simona Halep, duel la Doha cu jucătoarea care și-a dat afară tatăl! Adversara din primul tur e între "clientele" favorite ale româncei - Playsport

Monica Niculescu şi Jelena Ostapenko, învinse în finala de la Doha, după un  meci nebun
Monica Niculescu şi Jelena Ostapenko, învinse în finala de la Doha, după un meci nebun

WTA Doha: Cam atâţia spectatori au fost azi la primele meciuri la Doha… –  Tenis, tenis, tenis
WTA Doha: Cam atâţia spectatori au fost azi la primele meciuri la Doha… – Tenis, tenis, tenis

Jaquelin Cristian s-a retras de la Doha. Care a fost motivul din spatele  deciziei
Jaquelin Cristian s-a retras de la Doha. Care a fost motivul din spatele deciziei

Simona Halep - Caroline Garcia, în primul tur de la Doha » Cum arată tabloul

Ce a spus Caroline Garcia după ce a învins-o pe Simona Halep în primul tur  la WTA Doha - HotNews.ro
Ce a spus Caroline Garcia după ce a învins-o pe Simona Halep în primul tur la WTA Doha - HotNews.ro

Halep - Makarova, 6-3, 6-0, în turul 2 la Doha. Simona câștigă spectaculos  primul meci după finala de la Melbourne | Digi24
Halep - Makarova, 6-3, 6-0, în turul 2 la Doha. Simona câștigă spectaculos primul meci după finala de la Melbourne | Digi24

La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Caroline Garcia din primul tur la  Doha. Patru românce intră luni pe teren
La ce oră joacă Simona Halep meciul cu Caroline Garcia din primul tur la Doha. Patru românce intră luni pe teren

VIDEO | Meci bizar în tenis, de 22 de minute, la Doha: Ce făcea jucătorul  care a pierdut toate punctele și e suspectat de trucare | Digi24
VIDEO | Meci bizar în tenis, de 22 de minute, la Doha: Ce făcea jucătorul care a pierdut toate punctele și e suspectat de trucare | Digi24

Jaqueline Cristian, singura româncă rămasă la Doha! Prestație entuziasmantă  în meciul cu Rybakina » Cîrstea și Begu, fără replică
Jaqueline Cristian, singura româncă rămasă la Doha! Prestație entuziasmantă în meciul cu Rybakina » Cîrstea și Begu, fără replică

Meciul Irinei Begu, întrerupt de ploaie, va fi reluat miercuri la Doha

Garbine Muguruza, pentru a cincea oară prea bună pentru Sorana Cîrstea!  Românca a condus cu 4-1 în primul set, dar a pierdut cu 7-6, 6-1 | Sport.ro
Garbine Muguruza, pentru a cincea oară prea bună pentru Sorana Cîrstea! Românca a condus cu 4-1 în primul set, dar a pierdut cu 7-6, 6-1 | Sport.ro

Sorana Cîrstea - Mayar Sherif 6-2, 6-1! Românca, debut perfect la Doha!  Adversară infernală în runda următoare - Antena Sport
Sorana Cîrstea - Mayar Sherif 6-2, 6-1! Românca, debut perfect la Doha! Adversară infernală în runda următoare - Antena Sport