Home

sterge părtaș dictator mecil de tenis irina begu astazi live numai elev ceață și fum

Tenis: Irina-Camelia Begu - stiri

irina begu - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Irina Begu s-a calificat în finala turneului de tenis de la București

Irina Begu - Pauline Parmentier, 3-6, 6-2, 2-6, în semifinala Fed Cup 2019.  Semifinala se decide la dublu | Digi24
Irina Begu - Pauline Parmentier, 3-6, 6-2, 2-6, în semifinala Fed Cup 2019. Semifinala se decide la dublu | Digi24

Irina Begu, meci uluitor în SUA! Ce a făcut românca la turneul american

Irina Begu, urcare impresionantă în clasamentul WTA după calificarea în  optimi la Roland Garros - Eurosport
Irina Begu, urcare impresionantă în clasamentul WTA după calificarea în optimi la Roland Garros - Eurosport

Irina Begu e în finală la Palermo după o luptă colosală de peste trei ore!

Irina Begu, calificată în semifinalele turneului de la Palermo! Victorie  clară în fața lui Parry | Sport.ro
Irina Begu, calificată în semifinalele turneului de la Palermo! Victorie clară în fața lui Parry | Sport.ro

Irina Begu a ratat cel mai mare premiu din carieră, după ce a fost  eliminată de la Roland Garros 2022 - Antena Sport
Irina Begu a ratat cel mai mare premiu din carieră, după ce a fost eliminată de la Roland Garros 2022 - Antena Sport

Irina Begu a cucerit trofeul turneului Țiriac Foundation Trophy -  spotmedia.ro
Irina Begu a cucerit trofeul turneului Țiriac Foundation Trophy - spotmedia.ro

Irina Begu s-a retras din turneul de la Varșovia, după triumful de la  Palermo
Irina Begu s-a retras din turneul de la Varșovia, după triumful de la Palermo

Video | Irina Begu și Patricia Țig s-au calificat în optimi la Palermo și  Jurmala. Sorana Cîrstea, eliminată
Video | Irina Begu și Patricia Țig s-au calificat în optimi la Palermo și Jurmala. Sorana Cîrstea, eliminată

Irina-Camelia Begu - Wikipedia

Irina Begu, campioană la WTA 125 Țiriac Foundation Trophy!

Irina Begu - Magda Linette 1-6, 6-4, 2-6 în Billie Jean King Cup 2022:  Polonia conduce cu 1-0 înainte să se bazeze pe Iga Swiatek | Sport.ro
Irina Begu - Magda Linette 1-6, 6-4, 2-6 în Billie Jean King Cup 2022: Polonia conduce cu 1-0 înainte să se bazeze pe Iga Swiatek | Sport.ro

Final de meci! Simona Halep – Irina Begu! Meci nebun la Roland Garros! Cine  a câștigat UPDATE – Capital
Final de meci! Simona Halep – Irina Begu! Meci nebun la Roland Garros! Cine a câștigat UPDATE – Capital

Video | Irina Begu - Matilde Paoletti 6-4, 6-4, la WTA Parma. Ana Bogdan -  Karolina Schmiedlova 6-2, 3-6. 6-3. Înfruntare românească în ”sferturi”
Video | Irina Begu - Matilde Paoletti 6-4, 6-4, la WTA Parma. Ana Bogdan - Karolina Schmiedlova 6-2, 3-6. 6-3. Înfruntare românească în ”sferturi”

LIVE SCOR Simona Halep – Irina Begu! Meci de infarct la Roland Garros în  turul 2! Româncele fac spectacol UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Irina Begu! Meci de infarct la Roland Garros în turul 2! Româncele fac spectacol UPDATE – Capital

Video | Irina Begu și-a aflat adversara din semifinalele turneului de la  Sankt Petersburg
Video | Irina Begu și-a aflat adversara din semifinalele turneului de la Sankt Petersburg

Irina Begu - Leolia Jeanjean, șaisprezecimile Roland Garros, live

Irina Begu, eliminata de Serena Williams, dupa doua mingi de set ratate: cu  cati bani pleaca jucatoarea din Romania acasa | Sport.ro
Irina Begu, eliminata de Serena Williams, dupa doua mingi de set ratate: cu cati bani pleaca jucatoarea din Romania acasa | Sport.ro

Irina Begu şi Sorana Cîrstea, meciuri tari în primul tur de la Melbourne

Tenis în liniște mormântală: doar 100 de spectatori au asistat la meciul  câștigat de Irina Begu, în primul tur la Charleston | Sport.ro
Tenis în liniște mormântală: doar 100 de spectatori au asistat la meciul câștigat de Irina Begu, în primul tur la Charleston | Sport.ro

Irina Begu, calificare după un meci de anduranță la Palermo. Cu cine va  juca în optimi | Sport.ro
Irina Begu, calificare după un meci de anduranță la Palermo. Cu cine va juca în optimi | Sport.ro

Irina Begu a scăpat de descalificare la Roland Garros 2022. Moment  tensionat în meciul cu Ekaterina Alexandrova - Antena Sport
Irina Begu a scăpat de descalificare la Roland Garros 2022. Moment tensionat în meciul cu Ekaterina Alexandrova - Antena Sport