gramatică iați pastila Venire meci tenis simona halep live online digi sport 1 istorie transfuzie crea

Simona Halep i-a cucerit pe străini după meciul cu Gabriela Ruse: "Arată  foarte bine"
Simona Halep i-a cucerit pe străini după meciul cu Gabriela Ruse: "Arată foarte bine"

Video | Simona Halep - Jil Teichmann 6-2, 7-5. Românca a ajuns în sferturi  la Toronto fără set cedat
Video | Simona Halep - Jil Teichmann 6-2, 7-5. Românca a ajuns în sferturi la Toronto fără set cedat

Simona Halep știe care e marele său avantaj în meciul cu Elena Rybakina.  ”Replica” venită din partea adversarei
Simona Halep știe care e marele său avantaj în meciul cu Elena Rybakina. ”Replica” venită din partea adversarei

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Karolina Pliskova, ACUM, la Digi Sport 2.  "Pregătiți de acțiune?" Imaginile publicate de WTA
Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Karolina Pliskova, ACUM, la Digi Sport 2. "Pregătiți de acțiune?" Imaginile publicate de WTA

Video | Simona Halep - Anett Kontaveit 6-1, 6-1. Locomotivă spre finală!  Demonstrație de forță în sferturile Australian Open
Video | Simona Halep - Anett Kontaveit 6-1, 6-1. Locomotivă spre finală! Demonstrație de forță în sferturile Australian Open

Exclusiv | Cum a reacționat staff-ul Simonei Halep după ieșirea nervoasă  din finalul meciului cu Dart
Exclusiv | Cum a reacționat staff-ul Simonei Halep după ieșirea nervoasă din finalul meciului cu Dart

Prima reacție a Simonei Halep după calificarea "en fanfare" în optimi la  Wimbledon: "Mă aștept să câștig tot"
Prima reacție a Simonei Halep după calificarea "en fanfare" în optimi la Wimbledon: "Mă aștept să câștig tot"

Video | Simona Halep, primul meci, prima lovitură de generic, la Melbourne  Summer Set. Cum a încântat asistența
Video | Simona Halep, primul meci, prima lovitură de generic, la Melbourne Summer Set. Cum a încântat asistența

Ce a spus Simona Halep după prima victorie din 2022. Urmează duelul cu  Gabriela Ruse, ÎN DIRECT la Digi Sport 2
Ce a spus Simona Halep după prima victorie din 2022. Urmează duelul cu Gabriela Ruse, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

Video Exclusiv | Simona Halep n-a scăpat de problemele la spate. “Sunt  îngrijorată. Durerile nu trec de pe o zi pe alta”
Video Exclusiv | Simona Halep n-a scăpat de problemele la spate. “Sunt îngrijorată. Durerile nu trec de pe o zi pe alta”

Simona Halep, Sorana Cîrstea și Irina Begu joacă joi la Madrid, în direct  pe Digi Sport. Programul meciurilor
Simona Halep, Sorana Cîrstea și Irina Begu joacă joi la Madrid, în direct pe Digi Sport. Programul meciurilor

Video | Prima reacție a Simonei Halep după victoria cu Gabriela Ruse. Ce a  deranjat-o înaintea partidei
Video | Prima reacție a Simonei Halep după victoria cu Gabriela Ruse. Ce a deranjat-o înaintea partidei

Simona Halep - Camila Giorgi 6-4, 7-6 în primul tur de la US Open. Primele  reacții după calificare
Simona Halep - Camila Giorgi 6-4, 7-6 în primul tur de la US Open. Primele reacții după calificare

Simona Halep - Danka Kovinic 6-2, 6-1. Românca se califică fulgerător în  "optimi" la Melbourne. Meciul nu a fost transmis la TV
Simona Halep - Danka Kovinic 6-2, 6-1. Românca se califică fulgerător în "optimi" la Melbourne. Meciul nu a fost transmis la TV

Video | Simona Halep – Caroline Garcia 4-6, 3-6, în primul tur la Doha.  Premieră negativă pentru româncă
Video | Simona Halep – Caroline Garcia 4-6, 3-6, în primul tur la Doha. Premieră negativă pentru româncă

Video | Simona Halep – Gabriela Ruse 6-2, 6-1. Victorie categorică pentru  favorita doi, care a făcut un meci excelent la retur
Video | Simona Halep – Gabriela Ruse 6-2, 6-1. Victorie categorică pentru favorita doi, care a făcut un meci excelent la retur

Simona Halep: "Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt  pierdută"
Simona Halep: "Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt pierdută"

Video | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-3, 6-2, în optimi la Dubai.  Următoarea adversară a Simonei
Video | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-3, 6-2, în optimi la Dubai. Următoarea adversară a Simonei

Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA  Roma s-a încheiat după un meci-maraton
Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma s-a încheiat după un meci-maraton

Video | ”N-am crezut”. Simona Halep, moment de sinceritate după victoria  dramatică din meciul cu Viktorija Golubic
Video | ”N-am crezut”. Simona Halep, moment de sinceritate după victoria dramatică din meciul cu Viktorija Golubic

Video | Simona Halep - Belinda Bencic | E o campioană! Simo, lăudată  înaintea marelui meci, care va fi în direct la Digi Sport 1
Video | Simona Halep - Belinda Bencic | E o campioană! Simo, lăudată înaintea marelui meci, care va fi în direct la Digi Sport 1

Video | VIDEO Simona Halep – Lesia Tsurenko 6-3, 7-5, la Digi Sport