Home

nisip intrigă Vibra meci tenis la melborm sămânță Optimal scaun

Simona Halep - Anastasia Potapova 6-4, 6-4 în turul secund la Melbourne,  Online VIDEO! Simona
Simona Halep - Anastasia Potapova 6-4, 6-4 în turul secund la Melbourne, Online VIDEO! Simona

Viktorija Golubic vs. Simona Halep | 2022 Melbourne Summer Set | WTA Match  Highlights - YouTube
Viktorija Golubic vs. Simona Halep | 2022 Melbourne Summer Set | WTA Match Highlights - YouTube

Tenis / Simona Halep e ”pantera neagră” la Melbourne | Cuget Liber

Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în  semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport
Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport

Simona Halep, victorie-fulger în primul meci al anului, la Melbourne.  Următoarea adversară e o româncă
Simona Halep, victorie-fulger în primul meci al anului, la Melbourne. Următoarea adversară e o româncă

Bianca Andreescu a ratat dramatic finala turneului de la Melbourne. Meci de  peste trei ore pentru
Bianca Andreescu a ratat dramatic finala turneului de la Melbourne. Meci de peste trei ore pentru

Australian Open 2022 | La ce oră joacă Simona Halep cu Beatriz Haddad Maia  în turul 2 la Melbourne - Eurosport
Australian Open 2022 | La ce oră joacă Simona Halep cu Beatriz Haddad Maia în turul 2 la Melbourne - Eurosport

Simona Halep a aflat numele adversarei si ora de start a primului meci  oficial din acest sezon | Va fi primul duel direct | Sport.ro
Simona Halep a aflat numele adversarei si ora de start a primului meci oficial din acest sezon | Va fi primul duel direct | Sport.ro

Antrenorul Simonei Halep a analizat finala cu Veronika Kudermetova de la  WTA Melbourne 1. „Nu e un meci ușor! E o jucătoare periculoasă!”
Antrenorul Simonei Halep a analizat finala cu Veronika Kudermetova de la WTA Melbourne 1. „Nu e un meci ușor! E o jucătoare periculoasă!”

Simona Halep, victorie ca în vremurile bune! Românca e în semifinale la  Melbourne după o luptă
Simona Halep, victorie ca în vremurile bune! Românca e în semifinale la Melbourne după o luptă

Tenis: Nadal, calificat fără joc în semifinale la Melbourne (ATP), iar  Dimitrov, după un meci dramatic | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Nadal, calificat fără joc în semifinale la Melbourne (ATP), iar Dimitrov, după un meci dramatic | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep, în sferturi la Melbourne Summer Set 1 după ce a învins-o pe  Gabriela Ruse. Adversară incomodă în turul următor | Digi24
Simona Halep, în sferturi la Melbourne Summer Set 1 după ce a învins-o pe Gabriela Ruse. Adversară incomodă în turul următor | Digi24

Tenis: Nadal a câştigat la Melbourne primul său meci oficial după o pauză  de cinci luni | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Nadal a câştigat la Melbourne primul său meci oficial după o pauză de cinci luni | AGERPRES • Actualizează lumea.

Perechea Simona Halep / Gabriela Ruse, eliminată de la Melbourne »  Înfrângere în două seturi pentru românce
Perechea Simona Halep / Gabriela Ruse, eliminată de la Melbourne » Înfrângere în două seturi pentru românce

Calificare magistrală în optimile Australian Open! Simona Halep,  implacabilă în meciul cu Danka Kovinic, 6-2, 6-1 | Sport.ro
Calificare magistrală în optimile Australian Open! Simona Halep, implacabilă în meciul cu Danka Kovinic, 6-2, 6-1 | Sport.ro

SIMONA HALEP, turul 2 la Australian Open // EXCLUSIV Sever Dron a analizat  primul meci al lui Halep de la Melbourne și îl laudă pe Darren Cahill: „E  singurul om din lume
SIMONA HALEP, turul 2 la Australian Open // EXCLUSIV Sever Dron a analizat primul meci al lui Halep de la Melbourne și îl laudă pe Darren Cahill: „E singurul om din lume

Nadal a câştigat la Melbourne primul meci oficial după o pauză de cinci  luni - Eurosport
Nadal a câştigat la Melbourne primul meci oficial după o pauză de cinci luni - Eurosport

Video | Simona Halep, primul meci, prima lovitură de generic, la Melbourne  Summer Set. Cum a încântat asistența
Video | Simona Halep, primul meci, prima lovitură de generic, la Melbourne Summer Set. Cum a încântat asistența

Românce la Melbourne | Simona Halep a pierdut primul meci din 2022 -  Eurosport
Românce la Melbourne | Simona Halep a pierdut primul meci din 2022 - Eurosport

Qinwen Zheng, hotărâtă să câștige meciul cu Simona Halep la Melbourne:  "Sunt la nivelul necesar!" - Eurosport
Qinwen Zheng, hotărâtă să câștige meciul cu Simona Halep la Melbourne: "Sunt la nivelul necesar!" - Eurosport

S-a aflat când va juca Simona Halep primul meci din 2022. La ce oră apar la  fileu și celelalte românce aflate la Melbourne - Antena Sport
S-a aflat când va juca Simona Halep primul meci din 2022. La ce oră apar la fileu și celelalte românce aflate la Melbourne - Antena Sport

Cel mai bun tenis al meu!” Simona Halep are culoar spre semifinale, după  meciul perfect făcut în turul 2 la Melbourne | Sport.ro
Cel mai bun tenis al meu!” Simona Halep are culoar spre semifinale, după meciul perfect făcut în turul 2 la Melbourne | Sport.ro

Simona Halep, victorie-fulger la Melbourne. Cu cine se va confrunta în  optimile Australian Open | Digi24
Simona Halep, victorie-fulger la Melbourne. Cu cine se va confrunta în optimile Australian Open | Digi24

Alertă înainte de Australian Open! Toate meciurile programate joi la  Melbourne au fost ANULATE - Eurosport
Alertă înainte de Australian Open! Toate meciurile programate joi la Melbourne au fost ANULATE - Eurosport

Simona Halep i-a cucerit pe străini după meciul cu Gabriela Ruse: "Arată  foarte bine"
Simona Halep i-a cucerit pe străini după meciul cu Gabriela Ruse: "Arată foarte bine"

WTA Melbourne: Naomi Osaka, forfait înaintea meciului din semifinale / Cu  cine se va duela Simona Halep în finală - HotNews.ro
WTA Melbourne: Naomi Osaka, forfait înaintea meciului din semifinale / Cu cine se va duela Simona Halep în finală - HotNews.ro

Simona Halep s-a clasat, după un meci greu, în semifinalele turneului  Melbourne. „Nimic nu a mers astăzi, serviciul meu a fost de rahat” –  Evenimentul Zilei
Simona Halep s-a clasat, după un meci greu, în semifinalele turneului Melbourne. „Nimic nu a mers astăzi, serviciul meu a fost de rahat” – Evenimentul Zilei