Christchurch Plasture relaxat meci tenis in direct de la roma live combina îngheţ încordat

Simona Halep a abandonat în primul meci de la Roma. A părăsit terenul  ajutată de staff-ul medical | Digi24
Simona Halep a abandonat în primul meci de la Roma. A părăsit terenul ajutată de staff-ul medical | Digi24

Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața  franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO  2022 | Sport.ro
Revanșă și victorie în minim de seturi pentru Simona Halep, în fața franțuzoaicei Alize Cornet. Adversara din turul 2 la Roma a jucat finala AO 2022 | Sport.ro

Alize Cornet își anunță retragerea înainte de meciul cu Halep de la Roma:  ”Anticipez sfârșitul carierei” - spotmedia.ro
Alize Cornet își anunță retragerea înainte de meciul cu Halep de la Roma: ”Anticipez sfârșitul carierei” - spotmedia.ro

Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3 în turul 1 la Madrid. Halep,  convingătoare în primul meci cu Mouratoglou antrenor | Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3 în turul 1 la Madrid. Halep, convingătoare în primul meci cu Mouratoglou antrenor | Sport.ro

Roland Garros LIVE-BLOG: Daniil Medvedev joacă în direct pe Eurosport 1!  Azi debutează Halep - Eurosport
Roland Garros LIVE-BLOG: Daniil Medvedev joacă în direct pe Eurosport 1! Azi debutează Halep - Eurosport

Simona Halep - Danielle Collins, rezultat final la Roma. LIVE SCORE + video  | DCNews
Simona Halep - Danielle Collins, rezultat final la Roma. LIVE SCORE + video | DCNews

WTA Roma - stiri Simona Halep, tablou, scoruri, rezultate, meciuri, finala

Simona Halep - Yulia Putintseva live video în sferturi la WTA Roma. Simona  Halep se califică în semifinale după ce adversara s-a retras în setul 2, la  scorul de 6-2, 2-0 - IMPACT.ro
Simona Halep - Yulia Putintseva live video în sferturi la WTA Roma. Simona Halep se califică în semifinale după ce adversara s-a retras în setul 2, la scorul de 6-2, 2-0 - IMPACT.ro

Video | Simona Halep - Marketa Vondrousova 6-2, 5-7, 3-6!

Video | Gest rar întâlnit în tenis. Moment de fair-play fin în meciul  Ralucăi Olaru, de la Roma. Opinia specialistului
Video | Gest rar întâlnit în tenis. Moment de fair-play fin în meciul Ralucăi Olaru, de la Roma. Opinia specialistului

Simona Halep – Jasmine Paolini live video WTA Roma. Simona Halep câștigă în  două seturi și se califică în optimi - IMPACT.ro
Simona Halep – Jasmine Paolini live video WTA Roma. Simona Halep câștigă în două seturi și se califică în optimi - IMPACT.ro

NOVAK DJOKOVIC - DIEGO SCHWARTZMAN 6-3, 6-7, 6-3 - ATP Roma 2019, LIVE - GSP

ROLAND GARROS. MIHAELA BUZĂRNESCU-MADISON KEYS ONLINE STREAM LIVE VIDEO  EUROSPORT. Meci istoric pentru Buzărnescu
ROLAND GARROS. MIHAELA BUZĂRNESCU-MADISON KEYS ONLINE STREAM LIVE VIDEO EUROSPORT. Meci istoric pentru Buzărnescu

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc  în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

Finala Italian Open 2022: Novak Djokovic vs Stefanos Tsitsipas Live Stream:  Când și unde să vizionezi, detalii despre canalul TV din SUA, Marea  Britanie, Canada și alte țări - Moyens I/O
Finala Italian Open 2022: Novak Djokovic vs Stefanos Tsitsipas Live Stream: Când și unde să vizionezi, detalii despre canalul TV din SUA, Marea Britanie, Canada și alte țări - Moyens I/O

Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la  Toronto: următoarea adversară | Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la Toronto: următoarea adversară | Sport.ro

Simona Halep, eliminată de Danielle Collins în turul doi de la WTA Roma -  HotNews.ro
Simona Halep, eliminată de Danielle Collins în turul doi de la WTA Roma - HotNews.ro

Simona Halep își ia revanșa în fața lui Alize Cornet - Se califică în turul  al doilea de la WTA Roma - HotNews.ro
Simona Halep își ia revanșa în fața lui Alize Cornet - Se califică în turul al doilea de la WTA Roma - HotNews.ro

LIVE SCORE | Simona Halep - Alize Cornet 6-4. 6-4. Simona trece de primul  obstacol important, la Roma - Playsport
LIVE SCORE | Simona Halep - Alize Cornet 6-4. 6-4. Simona trece de primul obstacol important, la Roma - Playsport

Simona Halep a fost lăudată de Danielle Collins, după eliminarea de la Roma.  ”E o sportivă pe care o admir” - Antena Sport
Simona Halep a fost lăudată de Danielle Collins, după eliminarea de la Roma. ”E o sportivă pe care o admir” - Antena Sport

Simona Halep - Danielle Collins, în turul 2 de la Roma. A treia întâlnire  directă dintre cele două - Antena Sport
Simona Halep - Danielle Collins, în turul 2 de la Roma. A treia întâlnire directă dintre cele două - Antena Sport

Simona Halep, salt impresionant în clasamentul LIVE, după victoria cu Alize  Cornet la Roma - Eurosport
Simona Halep, salt impresionant în clasamentul LIVE, după victoria cu Alize Cornet la Roma - Eurosport

Video | Djokovic l-a făcut pe arbitru să întrerupă meciul său de la Roma:  "Cât mai vrei să jucăm? Te-am întrebat de 3 ori!"
Video | Djokovic l-a făcut pe arbitru să întrerupă meciul său de la Roma: "Cât mai vrei să jucăm? Te-am întrebat de 3 ori!"