Cumpărare Corespunzător Depune in ce turneu recent de tenis a castigat pliskova etică Creta Purcel

WTA, prima surpriză din 2021: Karolina Pliskova, învinsă de Anastasia  Gasanova
WTA, prima surpriză din 2021: Karolina Pliskova, învinsă de Anastasia Gasanova

Karolina Pliskova şi Anett Kontaveit au câştigat primele meciuri de la  Turneul Campioanelor
Karolina Pliskova şi Anett Kontaveit au câştigat primele meciuri de la Turneul Campioanelor

Articole despre Karolina Pliskova | OpenTenis

Surpriza începutului de an în tenisul feminin. Cine a învins-o la Abu Dhabi  pe Karolina Pliskova
Surpriza începutului de an în tenisul feminin. Cine a învins-o la Abu Dhabi pe Karolina Pliskova

VIDEO) Ce n-a putut Halep a reușit Pliskova!

Karolina Pliskova a câştigat turneul de la Roma și o depășește pe Simona  Halep în clasamentul WTA | Digi24
Karolina Pliskova a câştigat turneul de la Roma și o depășește pe Simona Halep în clasamentul WTA | Digi24

Karolina Pliskova, încă o schimbare de antrenor - HotNews.ro

VIDEO Angelique Kerber a câştigat turneul de la Stanford. Finalista Pliskova  a intrat în Top 10 WTA
VIDEO Angelique Kerber a câştigat turneul de la Stanford. Finalista Pliskova a intrat în Top 10 WTA

Karolina Pliskova a reuşit o performanţă uriaşă. Prietena Simonei Halep a  făcut minuni în turneul de la Stuttgart. Este într-o formă de invidiat! -  Antena Sport
Karolina Pliskova a reuşit o performanţă uriaşă. Prietena Simonei Halep a făcut minuni în turneul de la Stuttgart. Este într-o formă de invidiat! - Antena Sport

Tenis: Karolina Pliskova, campioana turneului WTA de la Stuttgart —  Cotidianul
Tenis: Karolina Pliskova, campioana turneului WTA de la Stuttgart — Cotidianul

Karolína Plíšková - Wikipedia

Karolina Pliskova a câştigat turneul de la Brisbane

Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit  într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24
Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24

VIDEO Simona Halep a castigat turneul demonstrativ de la Hua Hin: 6-2, 6-3  in finala cu Karolina Pliskova - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep a castigat turneul demonstrativ de la Hua Hin: 6-2, 6-3 in finala cu Karolina Pliskova - HotNews.ro

N-am văzut finala de la Wimbledon! Nu m-a interesat!" Aroganţa Karolinei  Pliskova înainte de duelul cu Simona Halep
N-am văzut finala de la Wimbledon! Nu m-a interesat!" Aroganţa Karolinei Pliskova înainte de duelul cu Simona Halep

Simona Halep a castigat turneul de la Roma. Pliskova a abandonat - Jurnalul  Prahovean
Simona Halep a castigat turneul de la Roma. Pliskova a abandonat - Jurnalul Prahovean

Pliskova, eliminata dupa un meci NEBUN la Dubai si nu o mai poate depasi pe  Halep! Su-Wei Hsieh, rasturnare incredibila de scor: a mai reusit asa ceva  doar contra Simonei, la Wimbledon
Pliskova, eliminata dupa un meci NEBUN la Dubai si nu o mai poate depasi pe Halep! Su-Wei Hsieh, rasturnare incredibila de scor: a mai reusit asa ceva doar contra Simonei, la Wimbledon

stiri Karolina Pliskova | Karolina Pliskova | Ziare.com

Karolina Pliskova din Cehia este numărul 1 mondial la tenis feminin, Simona  Halep conduce în Race to Singapore. Cum arată noul clasament WTA
Karolina Pliskova din Cehia este numărul 1 mondial la tenis feminin, Simona Halep conduce în Race to Singapore. Cum arată noul clasament WTA

Tenis: Karolina Pliskova, învingătoare în turneul WTA de la Brisbane

Pliskova, înaintea meciului cu Halep: Ne-am antrenat împreună şi atunci am  câştigat | Digi24
Pliskova, înaintea meciului cu Halep: Ne-am antrenat împreună şi atunci am câştigat | Digi24

WTA Tianjin: Karolina Pliskova şi Caroline Garcia se vor întâlni în finala  turneului - HotNews.ro
WTA Tianjin: Karolina Pliskova şi Caroline Garcia se vor întâlni în finala turneului - HotNews.ro