Aduna neregularităţi Metru federatia romania de tenis de masa logo curaj Melodios Umed

Tenis de masă: România a cucerit zece medalii la Europenele de cadeţi şi  juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: România a cucerit zece medalii la Europenele de cadeţi şi juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.

Federația Română de Tenis de Masă - Home | Facebook

Tenis de masă: Naţionala feminină a României, vicecampioană europeană

Tenis de masă: Primele medalii ale României, în proba de dublu mixt, la  Europenele Under-21 de la Cluj-Napoca | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: Primele medalii ale României, în proba de dublu mixt, la Europenele Under-21 de la Cluj-Napoca | AGERPRES • Actualizează lumea.

Știm componența grupelor la tenis de masă pentru România la Campionatul  European 2021 de la Cluj-Napoca
Știm componența grupelor la tenis de masă pentru România la Campionatul European 2021 de la Cluj-Napoca

Tenis de masă: Ovidiu Ionescu, în optimile probei masculine de dublu la  Europene | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: Ovidiu Ionescu, în optimile probei masculine de dublu la Europene | AGERPRES • Actualizează lumea.

România a învins Ucraina în preliminariile Europenelor de Tenis de Masă  2023 - Sport Alert
România a învins Ucraina în preliminariile Europenelor de Tenis de Masă 2023 - Sport Alert

UPDATE. Tenis de masă: România a învins Franţa în semifinalele  Campionatului European şi s-a calificat în finală
UPDATE. Tenis de masă: România a învins Franţa în semifinalele Campionatului European şi s-a calificat în finală

Elena Zaharia a devenit campioană continentală U21 la tenis de masă. Modul  inedit în care vrea să sărbătorească - Sportbull
Elena Zaharia a devenit campioană continentală U21 la tenis de masă. Modul inedit în care vrea să sărbătorească - Sportbull

Federaţia Română de Tenis - ホーム | Facebook

Medalii de aur pentru Adina Diaconu și Andrei Istrate la Campionatele  Balcanice de tenis de masă
Medalii de aur pentru Adina Diaconu și Andrei Istrate la Campionatele Balcanice de tenis de masă

FRTM
FRTM

Tenis de masă. România a câștigat două titluri europene în proba pe echipe,  la U19 masculin și U15 feminin, și locul secund european, la U19 feminin »  Știri de ultima ora din
Tenis de masă. România a câștigat două titluri europene în proba pe echipe, la U19 masculin și U15 feminin, și locul secund european, la U19 feminin » Știri de ultima ora din

Tenis de masă: Echipa masculină a României va juca pentru aur la Europenele  Under-15 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: Echipa masculină a României va juca pentru aur la Europenele Under-15 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Ziua de Cluj | De azi se vând bilete la 2021 GAZPROM European Table Tennis  Team Championships de la Cluj-Napoca
Ziua de Cluj | De azi se vând bilete la 2021 GAZPROM European Table Tennis Team Championships de la Cluj-Napoca

Campionatul National Corporatist de Tenis de Masa

România câștigă medalia de argint la Campionatul European de tenis de masă  - spotmedia.ro
România câștigă medalia de argint la Campionatul European de tenis de masă - spotmedia.ro

Federaţia Română de Tenis - Home | Facebook

FOTO. Două medalii de AUR și una de BRONZ pentru România la Campionatele  Europene de Tenis de Masă U21 de la Cluj - Cluj24.ro
FOTO. Două medalii de AUR și una de BRONZ pentru România la Campionatele Europene de Tenis de Masă U21 de la Cluj - Cluj24.ro

Tenis de masă: Bilanţul României la Mondialele de juniori a ajuns la o  medalie de argint şi trei de bronz | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: Bilanţul României la Mondialele de juniori a ajuns la o medalie de argint şi trei de bronz | AGERPRES • Actualizează lumea.

FRTM
FRTM

România este campioană europeană la tenis de masă! Mulţumim, fetelor! -  YouTube
România este campioană europeană la tenis de masă! Mulţumim, fetelor! - YouTube

Tenis de Masă: Elena Zaharia a câştigat primele meciuri de la Top 10  European pentru juniori - Sport Alert
Tenis de Masă: Elena Zaharia a câştigat primele meciuri de la Top 10 European pentru juniori - Sport Alert

Stiri Tenis De Camp - InSport - Inspira Sport

Bernadette Szocs s-a oprit în sferturile turneului WTT Champions Macao -  Sport Alert
Bernadette Szocs s-a oprit în sferturile turneului WTT Champions Macao - Sport Alert