Rebeliune Legume cu fructe Hristos fc petrolul lupii galbeni Alternativă ~ partea cu laser

Petrolul a promovat în Liga 1! „Lupii galbeni” au învins Concordia Chiajna  într-o atmosferă superbă - Playsport
Petrolul a promovat în Liga 1! „Lupii galbeni” au învins Concordia Chiajna într-o atmosferă superbă - Playsport

Arhive Lupii Galbeni | Ploieștiul Patria Noastră

Petrolul Ploiești, dată afară de pe stadionul "Ilie Oană"

Petrolul - FC Botoșani, de la 21:30

Lupii galbeni au facut o noua victima. PETROLUL PLOIESTI-FC Botosani 2-1 -  InfoPloiestiCity
Lupii galbeni au facut o noua victima. PETROLUL PLOIESTI-FC Botosani 2-1 - InfoPloiestiCity

Lupii galbeni pregătesc un eveniment unic - Observatorul Prahovean

Lupii galbeni vor juca meciurile de acasa pe un alt stadion ? Comunicat FC  Petrolul Ploiesti - InfoPloiestiCity
Lupii galbeni vor juca meciurile de acasa pe un alt stadion ? Comunicat FC Petrolul Ploiesti - InfoPloiestiCity

SPECIAL. Lupii galbeni, frumoși dar flămânzi: Petrolul Ploiești a promovat  în Liga 1 după ce acum 6 ani juca la “județ”. Revine însă pe prima scenă cu  probleme financiare mari - Playsport
SPECIAL. Lupii galbeni, frumoși dar flămânzi: Petrolul Ploiești a promovat în Liga 1 după ce acum 6 ani juca la “județ”. Revine însă pe prima scenă cu probleme financiare mari - Playsport

Lupii galbeni ,a treia victorie consecutiva. FC Petrolul Ploiesti ASU  Politehnica Timisoara 2-0 (0-0) - InfoPloiestiCity
Lupii galbeni ,a treia victorie consecutiva. FC Petrolul Ploiesti ASU Politehnica Timisoara 2-0 (0-0) - InfoPloiestiCity

FC Petrolul, victorie într-un meci amical tare, cu echipa lui Gică Hagi

U. Craiova - FC Petrolul 2-1. În fața Universității, „lupii galbeni” au  dominat partida din minutul 58 și până în minutul 76 - Observatorul  Prahovean
U. Craiova - FC Petrolul 2-1. În fața Universității, „lupii galbeni” au dominat partida din minutul 58 și până în minutul 76 - Observatorul Prahovean

Petrolul a mai transferat un jucător. Când joacă ”lupii galbeni” primul  meci oficial din 2022 - Observatorul Prahovean
Petrolul a mai transferat un jucător. Când joacă ”lupii galbeni” primul meci oficial din 2022 - Observatorul Prahovean

FC Petrolul – Lupii Galbeni

Precizare FC Petrolul Ploiesti - Ştiri Actuale

Gabi Tamaș, out de la Petrolul! Căpitanul și-a reziliat contractul cu  echipa ploieșteană | adevarul.ro
Gabi Tamaș, out de la Petrolul! Căpitanul și-a reziliat contractul cu echipa ploieșteană | adevarul.ro

FC Hermannstadt - Petrolul Ploiești 1-1, în play-off-ul din Liga 2. „Lupii  galbeni” rămân pe primul loc. Cum arată clasamentul - Playsport
FC Hermannstadt - Petrolul Ploiești 1-1, în play-off-ul din Liga 2. „Lupii galbeni” rămân pe primul loc. Cum arată clasamentul - Playsport

Fc Petrolul
Fc Petrolul

Fc Petrolul Ploiesti | Facebook

Ajuta gruparea lupilor galbeni.Donatii pentru FC Petrolul Ploiesti -  InfoPloiestiCity
Ajuta gruparea lupilor galbeni.Donatii pentru FC Petrolul Ploiesti - InfoPloiestiCity

Pol Roige continuă cu FC Petrolul; Nir Lax și Ben Levy – acorduri cu „lupii  galbeni”! – FC Petrolul
Pol Roige continuă cu FC Petrolul; Nir Lax și Ben Levy – acorduri cu „lupii galbeni”! – FC Petrolul

VIDEO | Petrolul Ploieşti - FC Botoşani 2-1. ”Lupii galbeni” îşi  consolidează poziţia a treia, după şapte meciuri fără înfrângere
VIDEO | Petrolul Ploieşti - FC Botoşani 2-1. ”Lupii galbeni” îşi consolidează poziţia a treia, după şapte meciuri fără înfrângere