acoperire gripă Ştergere elvetianca tenis mondial transfer de bani Nathaniel Ward axă

Simona Halep, în semifinale la Cincinnati | Sport | România Actualitați

Tenis: Karolina Pliskova a învins-o pe Viktorija Golubic și este prima  semifinalistă la Wimbledon | Newsweek Romania
Tenis: Karolina Pliskova a învins-o pe Viktorija Golubic și este prima semifinalistă la Wimbledon | Newsweek Romania

Două întîmplări inedite din meciul Simonei Halep cu Belinda Bencic »  Elveţianca a plîns, arbitrul a vorbit în română
Două întîmplări inedite din meciul Simonei Halep cu Belinda Bencic » Elveţianca a plîns, arbitrul a vorbit în română

Iga Swiatek - Naomi Osaka, finala turneului de la Miami. Serie uluitoare de  victorii a polonezei, care va deveni de luni noul număr 1 WTA - Antena Sport
Iga Swiatek - Naomi Osaka, finala turneului de la Miami. Serie uluitoare de victorii a polonezei, care va deveni de luni noul număr 1 WTA - Antena Sport

Întâlnire de colecţie pentru Cristina Ene | Romania Tenis

Video | România - Elveţia 3-1. "Tricolorele" revin în Grupa Mondială I a  Fed Cup
Video | România - Elveţia 3-1. "Tricolorele" revin în Grupa Mondială I a Fed Cup

Fosta nr. 1 mondial Martina Hingis ar putea să reintre şi la simplu, scrie  Washington Post | Epoch Times România
Fosta nr. 1 mondial Martina Hingis ar putea să reintre şi la simplu, scrie Washington Post | Epoch Times România

Tenis: Rusoaica Ekaterina Alexandrova va fi adversara Simonei Halep în  turul secund la Cincinnati (WTA)
Tenis: Rusoaica Ekaterina Alexandrova va fi adversara Simonei Halep în turul secund la Cincinnati (WTA)

Tenis: Finală Bencic - Jabeur la Berlin (WTA) | AGERPRES • Actualizează  lumea.
Tenis: Finală Bencic - Jabeur la Berlin (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Uimitor! Pe ce loc poate ajunge Simona Halep, dacă se impune la Toronto -  Eurosport
Uimitor! Pe ce loc poate ajunge Simona Halep, dacă se impune la Toronto - Eurosport

Melbourne Summer Set 1: Simona Halep a învins-o pe Gabriela Ruse, în  optimi. Tenismena o va înfrunta în sferturi pe elveţianca Viktorija Golubic
Melbourne Summer Set 1: Simona Halep a învins-o pe Gabriela Ruse, în optimi. Tenismena o va înfrunta în sferturi pe elveţianca Viktorija Golubic

Simona Halep, meci cu "mica Hingis". Elvețianca Belinda Bencic, antrenată  opt ani de mama fostei lidere WTA. Na Li: "Joacă exact ca Martina"
Simona Halep, meci cu "mica Hingis". Elvețianca Belinda Bencic, antrenată opt ani de mama fostei lidere WTA. Na Li: "Joacă exact ca Martina"

Martina Hingis nu a renunțat la tenis. Sportiva din Elveția revine după  șase ani!
Martina Hingis nu a renunțat la tenis. Sportiva din Elveția revine după șase ani!

TURNEUL DE LA DUBAI | Simona Halep ramane numarul 2 dupa triumful Belindei  Bencic! Elvetianca a produs o noua minune si a batut-o pe Kvitova | Sport.ro
TURNEUL DE LA DUBAI | Simona Halep ramane numarul 2 dupa triumful Belindei Bencic! Elvetianca a produs o noua minune si a batut-o pe Kvitova | Sport.ro

Tenis: Elveţianca Martina Hingis, învingătoare la revenirea în circuitul  WTA, după o pauză de 6 ani | Epoch Times România
Tenis: Elveţianca Martina Hingis, învingătoare la revenirea în circuitul WTA, după o pauză de 6 ani | Epoch Times România

Simona Halep s-a calificat în a patra finala de la Madrid - Stiri.md

Jucătoarea letonă de tenis Jelena Ostapenko a cucerit trofeul la Luxemburg  | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Jucătoarea letonă de tenis Jelena Ostapenko a cucerit trofeul la Luxemburg | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Simona Halep s-a calificat in sferturi la Toronto - Onlinesport.ro

A pierdut în primul tur la US Open și s-a retras din tenis

Jucătoarea germană Andrea Petkovic s-a retras din tenis în urma înfrângerii  de la US Open: ”Corpul nu-mi mai permite să joc tenis în modul în care  doresc”
Jucătoarea germană Andrea Petkovic s-a retras din tenis în urma înfrângerii de la US Open: ”Corpul nu-mi mai permite să joc tenis în modul în care doresc”

Halep revine cu o victorie la turneul WTA de la Madrid - Tenis - Pagini  Romanesti
Halep revine cu o victorie la turneul WTA de la Madrid - Tenis - Pagini Romanesti

Tenis: Simona Halep s-a calificat în sferturi la Stuttgart (WTA) | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep s-a calificat în sferturi la Stuttgart (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Lista jucătoarelor numărul 1 în clasamentul WTA (simplu) - Wikipedia

Tenis: Elveţianca Belinda Bencic, în sferturi la US Open | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Elveţianca Belinda Bencic, în sferturi la US Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Ons Jabeur, prima finalistă a turneului WTA de la Madrid

Cine e noua puștoaică-minune din tenisul feminin. Victorie uriașă la  Australian Open, cu o jucătoare din Top 10 mondial
Cine e noua puștoaică-minune din tenisul feminin. Victorie uriașă la Australian Open, cu o jucătoare din Top 10 mondial