Crez component mental digisport 2 tenis halep tsurenko lamă uşă Productivitate

Foto | Ce a postat Simona Halep pe rețelele de socializare după victoria cu  Lesia Tsurenko
Foto | Ce a postat Simona Halep pe rețelele de socializare după victoria cu Lesia Tsurenko

Wimbledon: Partida Simona Halep- Lesia Tsurenko a fost amanata din cauza  ploii - HotNews.ro
Wimbledon: Partida Simona Halep- Lesia Tsurenko a fost amanata din cauza ploii - HotNews.ro

Reacția surprinzătoare a Simonei Halep după ce a urcat pe locul 2 WTA

Video | WTA Doha | Simona Halep - Lesia Tsurenko 6-2, 6-3. Victorie fără  emoţii
Video | WTA Doha | Simona Halep - Lesia Tsurenko 6-2, 6-3. Victorie fără emoţii

Video | Simona Halep a avut noroc imens la două puncte din game-ul care a  închis setul
Video | Simona Halep a avut noroc imens la două puncte din game-ul care a închis setul

Simona Halep, după meciul câștigat cu Lesia Tsurenko: ”Voi lupta pentru a  urca din nou pe
Simona Halep, după meciul câștigat cu Lesia Tsurenko: ”Voi lupta pentru a urca din nou pe

Video | WTA Birmingham | Simona Halep - Lesia Tsurenko 6-1, 6-4. Victorie  importantă pentru Simona Halep
Video | WTA Birmingham | Simona Halep - Lesia Tsurenko 6-1, 6-4. Victorie importantă pentru Simona Halep

Simona Halep - Lesia Tsurenko 6-1, 6-4, turul 1 la Birmingham. Halep  încheie meciul cu un as și își trece în cont prima victorie pe iarbă în  2022 - Playsport
Simona Halep - Lesia Tsurenko 6-1, 6-4, turul 1 la Birmingham. Halep încheie meciul cu un as și își trece în cont prima victorie pe iarbă în 2022 - Playsport

Video | VIDEO Simona Halep – Lesia Tsurenko 6-3, 7-5, la Digi Sport

Simona Halep a învins-o pe Harriet Dart și s-a calificat în sferturile de  la Birmingham - Eurosport
Simona Halep a învins-o pe Harriet Dart și s-a calificat în sferturile de la Birmingham - Eurosport

Video | Simona Halep, entuziasmată înaintea debutului la Dubai. “Unul  dintre turneele preferate”
Video | Simona Halep, entuziasmată înaintea debutului la Dubai. “Unul dintre turneele preferate”

Video | Simona Halep - Lesia Tsurenko. Cel mai lung punct al meciului a  durat un minut
Video | Simona Halep - Lesia Tsurenko. Cel mai lung punct al meciului a durat un minut

Simona Halep a triumfat în premieră în Australia, la WTA Melbourne 1, după  o finală superbă
Simona Halep a triumfat în premieră în Australia, la WTA Melbourne 1, după o finală superbă

Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, WTA Birmingham. Halep merge în  sferturi! Lecție de tenis predată de jucătoarea din România - Playsport
Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, WTA Birmingham. Halep merge în sferturi! Lecție de tenis predată de jucătoarea din România - Playsport

Simona Halep Roland Garros | Cine este Lesia Tsurenko, adversara Simonei de  la Roland Garros
Simona Halep Roland Garros | Cine este Lesia Tsurenko, adversara Simonei de la Roland Garros

Simona Halep - Coco Gauff 6-4, 7-6 (2). Pe cine înfruntă jucătoarea noastră  în semifinale la Toronto
Simona Halep - Coco Gauff 6-4, 7-6 (2). Pe cine înfruntă jucătoarea noastră în semifinale la Toronto

Simona Halep - Lesia Tsurenko, 6-3, 7-5, în optimi la Dubai. Halep se  califică în sferturi | Digi24
Simona Halep - Lesia Tsurenko, 6-3, 7-5, în optimi la Dubai. Halep se califică în sferturi | Digi24

Simona Halep debutează astăzi la turneul de la Birmingham

Video Exclusiv | Simona Halep, pregătită pentru “o bătălie mare” cu Ons  Jabeur, la Dubai. Mesajul pentru Gabriela Ruse
Video Exclusiv | Simona Halep, pregătită pentru “o bătălie mare” cu Ons Jabeur, la Dubai. Mesajul pentru Gabriela Ruse

Când se joacă meciul Simona Halep – Lesia Tsurenko, din primul tur al WTA  Birmingham
Când se joacă meciul Simona Halep – Lesia Tsurenko, din primul tur al WTA Birmingham