Home

Cornwall Specialitate premiu cu cine joaca chindia targoviste la 21 30 maine asupritor Notificare regele Lear

Astra Giurgiu - Chindia 1-2 | DEZASTRU PENTRU ASTRA fara Budescu!  Giurgiuvenii au ajuns la a doua infrangere consecutiva! Chindia s-a impus  dupa un meci in care a dominat | Sport.ro
Astra Giurgiu - Chindia 1-2 | DEZASTRU PENTRU ASTRA fara Budescu! Giurgiuvenii au ajuns la a doua infrangere consecutiva! Chindia s-a impus dupa un meci in care a dominat | Sport.ro

Chindia Târgoviște - CS Universitatea Craiova, în etapa #13, live

Meciuri - Program AFC CHINDIA TARGOVISTE - Liga 1 - Liga Profesionistă de  Fotbal
Meciuri - Program AFC CHINDIA TARGOVISTE - Liga 1 - Liga Profesionistă de Fotbal

Acasă | A.F.C. CHINDIA TÂRGOVIȘTE

Chindia – FCSB 0-1 | Prima reacţie a lui Constantin Budescu după golul  marcat în minutul 90+7: "Sunt obişnuit cu presiunea! Nu mă simt rău deloc!"  - Antena Sport
Chindia – FCSB 0-1 | Prima reacţie a lui Constantin Budescu după golul marcat în minutul 90+7: "Sunt obişnuit cu presiunea! Nu mă simt rău deloc!" - Antena Sport

Transferuri Chindia Târgoviște Pentru Sezonul 2019-2020. Victorie în  Amicalul Cu AS SR Brașov | Libertatea
Transferuri Chindia Târgoviște Pentru Sezonul 2019-2020. Victorie în Amicalul Cu AS SR Brașov | Libertatea

Petrolul, victorie la limită în deplasarea de pe „Ilie Oană” cu Chindia »  „Găzarii” urcă pe podium
Petrolul, victorie la limită în deplasarea de pe „Ilie Oană” cu Chindia » „Găzarii” urcă pe podium

FC CHINDIA TARGOVISTE 11 08 1950

CFR Cluj o învinge la limită pe Chindia Târgoviște - spotmedia.ro

Chindia Târgovişte - FC Voluntari (baraj). Pontul lui Karbacher pentru 13  iunie 2018
Chindia Târgovişte - FC Voluntari (baraj). Pontul lui Karbacher pentru 13 iunie 2018

chindia targoviste Archives - Druckeria

Din baraj în baraj! Niciun sezon fără emoții pentru Chindia

FCSB
FCSB

România - CF Chindia Târgovişte - Rezultate, program, echipă, statistici,  foto, video şi ştiri - Soccerway
România - CF Chindia Târgovişte - Rezultate, program, echipă, statistici, foto, video şi ştiri - Soccerway

Video | FCSB - Chindia 3-2. Ce nebunie! Oaspeții, în 10 oameni din minutul  7, au avut 2-0 în minutul 28
Video | FCSB - Chindia 3-2. Ce nebunie! Oaspeții, în 10 oameni din minutul 7, au avut 2-0 în minutul 28

Universitatea Craiova, Chindia Târgoviște și Minaur Baia Mare, adversarele  echipei din Ocna Mureș în grupele Cupei României
Universitatea Craiova, Chindia Târgoviște și Minaur Baia Mare, adversarele echipei din Ocna Mureș în grupele Cupei României

LIVE VIDEO | FCSB - Chindia, de la 21:30, în direct la Orange Sport 1 şi pe  orangesport.ro. Un nou meci "sacrificat" de Dică şi compania?
LIVE VIDEO | FCSB - Chindia, de la 21:30, în direct la Orange Sport 1 şi pe orangesport.ro. Un nou meci "sacrificat" de Dică şi compania?

Chindia Târgoviște se mută din nou. Unde vor disputa meciurile rămase din  acest sezon
Chindia Târgoviște se mută din nou. Unde vor disputa meciurile rămase din acest sezon

Vezi când joacă Chindia în Cupă! Programul complet!

Liga 1: FC Steaua 3-2 AFC Chindia Târgoviște! Remontada lui Gheorghe |  FCSTEAUA.RO
Liga 1: FC Steaua 3-2 AFC Chindia Târgoviște! Remontada lui Gheorghe | FCSTEAUA.RO

Va juca sau nu Chindia în acest sezon meciurile de acasă la Târgoviște? –  incomod-media.ro
Va juca sau nu Chindia în acest sezon meciurile de acasă la Târgoviște? – incomod-media.ro