Corecţie necesitate Watt clasament national tenis juniori Împiedica T tufiș

SPECIAL. De vorbă cu Ionuţ Beleleu, multiplu campion naţional la tenis şi  singurul sălăjean care a obţinut puncte în circuitul profesionist ATP
SPECIAL. De vorbă cu Ionuţ Beleleu, multiplu campion naţional la tenis şi singurul sălăjean care a obţinut puncte în circuitul profesionist ATP

Campionatul national de tenis U 12 se va desfasura la Braila • ProBraila •  Stiri Braila
Campionatul national de tenis U 12 se va desfasura la Braila • ProBraila • Stiri Braila

TOP 54 cei mai buni jucători de tenis din lume

Tenisul de masă are viitor! Puștii românii au câștigat 10 medalii la  Europenele de juniori și cadeți - Eurosport
Tenisul de masă are viitor! Puștii românii au câștigat 10 medalii la Europenele de juniori și cadeți - Eurosport

Tenis de câmp / Începe „Cupa Pro Tenis” pentru copii şi juniori | Cuvântul  Libertăţii
Tenis de câmp / Începe „Cupa Pro Tenis” pentru copii şi juniori | Cuvântul Libertăţii

FRTM
FRTM

Giulia Pienariu, jucătoare de tenis din Sebeș, a trecut la o categorie  superioară de vârstă
Giulia Pienariu, jucătoare de tenis din Sebeș, a trecut la o categorie superioară de vârstă

De la pasiune la succes: Irina Crețan, pasionată de tenis - Forbes.ro

Noua generație a tenisului românesc. Cine sunt ei și unde se duc? | Juniorii  - o campanie treizecizero.ro
Noua generație a tenisului românesc. Cine sunt ei și unde se duc? | Juniorii - o campanie treizecizero.ro

CSM Zalău a ratat top 10 la Naţionalele de juniori II - Sportul Salajean -  stiri sportive salaj
CSM Zalău a ratat top 10 la Naţionalele de juniori II - Sportul Salajean - stiri sportive salaj

Românul Alex Ghilea, campionul tenisului universitar în America. Drumul  spre Cupa Davis, de la Piatra Neamţ via Oklahoma | adevarul.ro
Românul Alex Ghilea, campionul tenisului universitar în America. Drumul spre Cupa Davis, de la Piatra Neamţ via Oklahoma | adevarul.ro

Campion din Constanța. Sebastian Gima a câștigat titlul național de seniori  la doar 18 ani
Campion din Constanța. Sebastian Gima a câștigat titlul național de seniori la doar 18 ani

SIBIU. Turneu de tenis pentru juniori | Digi24

Istoria tenisului in Romania. Jucatori de tenis emblematici  |loredanajalba.ro
Istoria tenisului in Romania. Jucatori de tenis emblematici |loredanajalba.ro

Premii pentru cei mai buni copii şi juniori din România - tenisdecamp.ro

Campionul de juniori la tenis de câmp Bogdan Borza din Cugir, partener  într-un clip publicitar cu Roger Federer | adevarul.ro
Campionul de juniori la tenis de câmp Bogdan Borza din Cugir, partener într-un clip publicitar cu Roger Federer | adevarul.ro

Tenis de cea mai bună calitate la Internaționalele României de juniori de  la Tivoli FOTO
Tenis de cea mai bună calitate la Internaționalele României de juniori de la Tivoli FOTO

Tenis: Clasamentul WTA - Simona Halep a urcat pe locul 11, iar Emma  Răducanu pe 23 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Clasamentul WTA - Simona Halep a urcat pe locul 11, iar Emma Răducanu pe 23 | AGERPRES • Actualizează lumea.

FRTM
FRTM

Dora Moldovan s-a evidențiat la Campionatul Național Individual Juniori II  – CSC Dumbravita
Dora Moldovan s-a evidențiat la Campionatul Național Individual Juniori II – CSC Dumbravita

Puștiul care ne face să visăm. Și-a învins adversarii mai mari decât el și  e campionul României - Eurosport
Puștiul care ne face să visăm. Și-a învins adversarii mai mari decât el și e campionul României - Eurosport

Stiri Tenis De Camp - InSport - Inspira Sport

CE Înot Juniori: România a terminat pe locul trei în clasamentul pe medalii  / David Popovici, cel mai bun sportiv de la Otopeni - HotNews.ro
CE Înot Juniori: România a terminat pe locul trei în clasamentul pe medalii / David Popovici, cel mai bun sportiv de la Otopeni - HotNews.ro