Plan Artificial inel clasament juniori iii tenis de masa jos antrenor Expres

Știri tenis de masă | Noutăți, clasament, meciuri și jucători tenis de masă  | Prosport
Știri tenis de masă | Noutăți, clasament, meciuri și jucători tenis de masă | Prosport

Tenisul de masă are viitor! Puștii românii au câștigat 10 medalii la  Europenele de juniori și cadeți - Eurosport
Tenisul de masă are viitor! Puștii românii au câștigat 10 medalii la Europenele de juniori și cadeți - Eurosport

FRTM
FRTM

CS Farul I, pe locul secund în clasamentul Superligii la tenis de masă |  Cuget Liber
CS Farul I, pe locul secund în clasamentul Superligii la tenis de masă | Cuget Liber

FRTM

Se cunosc clasările finale în Campionatul Național de juniori II pe echipe  – CSC Dumbravita
Se cunosc clasările finale în Campionatul Național de juniori II pe echipe – CSC Dumbravita

Tenis de masă: Elena Zaharia continuă victoriile la Top 10 European pentru  juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: Elena Zaharia continuă victoriile la Top 10 European pentru juniori | AGERPRES • Actualizează lumea.