Home

sterp Amper dragoste cinea ratat 11m latineretcudanemarca film documentar concert Electric

Florinel Coman a ratat un penalty în minutul 90+3. Danemarca U21 - România  U21 1-2
Florinel Coman a ratat un penalty în minutul 90+3. Danemarca U21 - România U21 1-2

Romania s-a calificat dramatic la EURO, dupa un egal scos cu Danemarca

Danemarca – România 2-1, în preliminariile Euro U21 de tineret din 2021.  Tricolorii mici și-au revenit în final, dar Coman a ratat un penalty în  prelungiri!
Danemarca – România 2-1, în preliminariile Euro U21 de tineret din 2021. Tricolorii mici și-au revenit în final, dar Coman a ratat un penalty în prelungiri!

Danemarca - România 2-1 LIVE STREAM Calificari Euro U21. VIDEO Online TV pe  Eurosport si FANATIK.RO
Danemarca - România 2-1 LIVE STREAM Calificari Euro U21. VIDEO Online TV pe Eurosport si FANATIK.RO

Fotbal - EURO 2020: Anglia s-a calificat în finală, după 2-1 cu Danemarca,  în prelungiri | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal - EURO 2020: Anglia s-a calificat în finală, după 2-1 cu Danemarca, în prelungiri | AGERPRES • Actualizează lumea.

Nationala Under 21 a Romaniei s-a calificat la EURO 2021 dupa un egal cu  Danemarca - InfoPloiestiCity
Nationala Under 21 a Romaniei s-a calificat la EURO 2021 dupa un egal cu Danemarca - InfoPloiestiCity

România U21 - Danemarca U21 1-1. "Tricolorii", calificați la Euro a doua  oară la rând. Final de meci cum rar se vede
România U21 - Danemarca U21 1-1. "Tricolorii", calificați la Euro a doua oară la rând. Final de meci cum rar se vede

DANEMARCA U21 - ROMÂNIA U21 2-1 // FOTO Eșec dramatic în Danemarca!  Florinel Coman ratează un penalty în prelungiri, iar România U21 pierde  primul meci din campania pentru Euro 2021
DANEMARCA U21 - ROMÂNIA U21 2-1 // FOTO Eșec dramatic în Danemarca! Florinel Coman ratează un penalty în prelungiri, iar România U21 pierde primul meci din campania pentru Euro 2021

Video | Nicolae Dică, explicații după ce n-a luat în Danemarca mai mulți  titulari: “E decizia mea”
Video | Nicolae Dică, explicații după ce n-a luat în Danemarca mai mulți titulari: “E decizia mea”

Stiri despre Danemarca U21 | Sport.ro

Christian Eriksen, fotbalistul care a suferit un stop cardiac pe teren la  EURO 2020, a revenit cu gol în naționala Danemarcei | Digi24
Christian Eriksen, fotbalistul care a suferit un stop cardiac pe teren la EURO 2020, a revenit cu gol în naționala Danemarcei | Digi24

Exclusiv | Florinel Coman a ratat un penalty cu Danemarca, însă este lăudat  de Narcis Răducan: "Pare dintr-o altă categorie de vârstă"
Exclusiv | Florinel Coman a ratat un penalty cu Danemarca, însă este lăudat de Narcis Răducan: "Pare dintr-o altă categorie de vârstă"

Cazul soților români arestați în Danemarca după ce bebelușul lor a fost  spitalizat: "Informațiile privind situația copilului sunt îngrijorătoare" -  HotNews.ro
Cazul soților români arestați în Danemarca după ce bebelușul lor a fost spitalizat: "Informațiile privind situația copilului sunt îngrijorătoare" - HotNews.ro

Romania - Danemarca, meciul anului pentru nationala de tineret. Calculele  calificarii la Euro. Victorie sau stam la mana altor rezultate
Romania - Danemarca, meciul anului pentru nationala de tineret. Calculele calificarii la Euro. Victorie sau stam la mana altor rezultate

Debut cu stângul. Naţionala U21, învinsă de Danemarca în primul meci din  preliminariile EURO 2021. Florinel Coman, penalty ratat în prelungiri |  Danemarca ⓜ mapamond media
Debut cu stângul. Naţionala U21, învinsă de Danemarca în primul meci din preliminariile EURO 2021. Florinel Coman, penalty ratat în prelungiri | Danemarca ⓜ mapamond media

U21 spre EURO 2021 | FOTO & VIDEO | Victorie cu Malta, 4-1! Calificarea se  decide cu Danemarca | Federația Română de Fotbal
U21 spre EURO 2021 | FOTO & VIDEO | Victorie cu Malta, 4-1! Calificarea se decide cu Danemarca | Federația Română de Fotbal

Danemarca – România 5-1, în meciul reprezentativelor U19 | Federația Română  de Fotbal
Danemarca – România 5-1, în meciul reprezentativelor U19 | Federația Română de Fotbal

DANEMARCA - AUSTRIA 3-1, la EURO U21 | Grupa B se complica dupa victoria  danezilor! Austria a ratat penalty la 1-1. Fazele meciului | Sport.ro
DANEMARCA - AUSTRIA 3-1, la EURO U21 | Grupa B se complica dupa victoria danezilor! Austria a ratat penalty la 1-1. Fazele meciului | Sport.ro

Mihai Stoichiță: „Îmi pare rău că unul dintre cei mai buni jucători a ratat  penalty”
Mihai Stoichiță: „Îmi pare rău că unul dintre cei mai buni jucători a ratat penalty”

Danemarca U21 - România U21. Tricolorii mici, debut în preliminariile EURO  2021. SCOR FINAL | DCNews
Danemarca U21 - România U21. Tricolorii mici, debut în preliminariile EURO 2021. SCOR FINAL | DCNews

Comparație Danemarca vs România: semifinalista EURO 2020 a costat cât Man  și Ianis Hagi
Comparație Danemarca vs România: semifinalista EURO 2020 a costat cât Man și Ianis Hagi