pretinde scrisori de acreditare despartire cine a.dat gol romaniei suedia in 94 pierde temperamentul Diplomaţie ac indicator

Euro 2020, preliminarii: Suedia vs România 2-1 / Erorile din apărare,  fatale pentru "tricolori" - HotNews.ro
Euro 2020, preliminarii: Suedia vs România 2-1 / Erorile din apărare, fatale pentru "tricolori" - HotNews.ro

Eșecul cu Suedia de la CM 1994, prevăzut! Gică Popescu: „Am zis că nu-i  semn bun!”
Eșecul cu Suedia de la CM 1994, prevăzut! Gică Popescu: „Am zis că nu-i semn bun!”

25 de ani de la România - Suedia, sfertul care a întristat un popor! La 5  minute de semifinala Mondialului din 1994! Anghel Iordănescu: "Recunosc,  acolo am greşit!"Video - Fanatik.ro
25 de ani de la România - Suedia, sfertul care a întristat un popor! La 5 minute de semifinala Mondialului din 1994! Anghel Iordănescu: "Recunosc, acolo am greşit!"Video - Fanatik.ro

17 ani de la meciul naţionalei care ne-a întristat cel mai tare: eşecul cu  Suedia din "sferturile" CM '94
17 ani de la meciul naţionalei care ne-a întristat cel mai tare: eşecul cu Suedia din "sferturile" CM '94

EXCLUSIV | Florin Răducioiu, dezvăluiri copleșitoare la 51 de ani!

Meciuri de legendă la TVR: România - Suedia, Campionatul Mondial din 1994,  sâmbătă, 15:30, TVR 1
Meciuri de legendă la TVR: România - Suedia, Campionatul Mondial din 1994, sâmbătă, 15:30, TVR 1

LIVE BLOG World Cup 1994 | România - Suedia 6-7. Prunea: "N-am ieșit din  camera de hotel trei zile. Am clacat psihic și fizic". Cum și-a petrecut  luna de miere Florin Răducioiu
LIVE BLOG World Cup 1994 | România - Suedia 6-7. Prunea: "N-am ieșit din camera de hotel trei zile. Am clacat psihic și fizic". Cum și-a petrecut luna de miere Florin Răducioiu

Miodrag Belodedici a repetat penalty-ul cu Suedia din 1994 contra lui  Ravelli: "I-am spus că trebuia să dau gol atunci, în meci! Mama ei de  treabă". EXCLUSIV - Fanatik.ro
Miodrag Belodedici a repetat penalty-ul cu Suedia din 1994 contra lui Ravelli: "I-am spus că trebuia să dau gol atunci, în meci! Mama ei de treabă". EXCLUSIV - Fanatik.ro

Romania Suedia 2 2 10 Iulie 1994 San Francisco - YouTube

Romania -Suedia 1994 - YouTube

Tomas Brolin, atacantul care marca împotriva României în sfertul de coşmar  cu Suedia de la CM '
Tomas Brolin, atacantul care marca împotriva României în sfertul de coşmar cu Suedia de la CM '

Romania suedia cupa mondiala 1994

Eterna Terra Nova. România a învins Suedia, scor 1-0, la Craiova, într-un  oraș în care n-a capotat vreodată. Rotariu a punctat cu clasă. Cronica  meciului în care fanii s-au războit în tribune
Eterna Terra Nova. România a învins Suedia, scor 1-0, la Craiova, într-un oraș în care n-a capotat vreodată. Rotariu a punctat cu clasă. Cronica meciului în care fanii s-au războit în tribune

VIDEO / Mesajul capitanului Suediei din '94 catre romani: "Prunea habar  n-avea cine era omul care a nenorocit Romania la mondial!" | Sport.ro
VIDEO / Mesajul capitanului Suediei din '94 catre romani: "Prunea habar n-avea cine era omul care a nenorocit Romania la mondial!" | Sport.ro

Remember CM 1994 SUA. Turneul pe care românii nu-l vor uita niciodată

Ilie Dumitrescu a rememorat coşmarul cu Suedia, din 1994. Ce a gândit  înainte să execute penalty-ul
Ilie Dumitrescu a rememorat coşmarul cu Suedia, din 1994. Ce a gândit înainte să execute penalty-ul

Video | România – Suedia | Reportaj special la Ambasada Suediei! Mesajul  ambasadorului: ”Fotbalul este despre legende și fair-play!”
Video | România – Suedia | Reportaj special la Ambasada Suediei! Mesajul ambasadorului: ”Fotbalul este despre legende și fair-play!”

Andrei Niculescu despre ACEL România - Suedia, din 1994: „Să plângi că ai  ratat Everestul e una, să te plângi că n-ai ocazia să plângi e cu totul  altceva”
Andrei Niculescu despre ACEL România - Suedia, din 1994: „Să plângi că ai ratat Everestul e una, să te plângi că n-ai ocazia să plângi e cu totul altceva”