Inutil Coreea Ironic cine a eliminat romania in 1994 kilometri funcţie alianţă

3 iulie 1994 - România vs Argentina 3-2! Au trecut 28 de ani... - Tackle.ro

Provocare de Mondiale: România '90 sau România '94?

Remember CM 1994 SUA. Turneul pe care românii nu-l vor uita niciodată

Dezvăluire după 20 de ani: ce a făcut Henrik Larsson înainte de a bate  penalty-ul care a eliminat România de la CM 1994 | adevarul.ro
Dezvăluire după 20 de ani: ce a făcut Henrik Larsson înainte de a bate penalty-ul care a eliminat România de la CM 1994 | adevarul.ro

România la Campionatul Mondial din SUA, 1994

1994. Campionatul Mondial din SUA. România – Argentina 3-2 – Cronici.  Satire. Șarje.
1994. Campionatul Mondial din SUA. România – Argentina 3-2 – Cronici. Satire. Șarje.

România la Cupa Mondială - SUA 1994 (ultimul episod) - YouTube

Tricolorii”, la un pas de semifinalele Mondialului din 1994

17 ani de la meciul naţionalei care ne-a întristat cel mai tare: eşecul cu  Suedia din "sferturile" CM '94
17 ani de la meciul naţionalei care ne-a întristat cel mai tare: eşecul cu Suedia din "sferturile" CM '94

The Guardian: România – Argentina din 1994, cel mai frumos meci din istoria  Cupei Mondiale | Digi24
The Guardian: România – Argentina din 1994, cel mai frumos meci din istoria Cupei Mondiale | Digi24

România 1994, "echipă mare ce nu a câştigat titlul mondial" - Sport - Radio  România Actualităţi Online
România 1994, "echipă mare ce nu a câştigat titlul mondial" - Sport - Radio România Actualităţi Online

Campionatul Mondial din 1994, de neuitat pentru România! Generaţia de Aur,  locul şase în lume! Video - Fanatik.ro
Campionatul Mondial din 1994, de neuitat pentru România! Generaţia de Aur, locul şase în lume! Video - Fanatik.ro

Istoria Cupelor Mondiale. SUA 1994

Am trait impreuna vara nebuna a lui '94: ''Hagi presedinte'' si golul care  a scos Romania in strada
Am trait impreuna vara nebuna a lui '94: ''Hagi presedinte'' si golul care a scos Romania in strada

Mondialul din 1994, "Everestul" Generaţiei de Aur! Brazilia, triumf după  penalty-uri. Video - Fanatik.ro
Mondialul din 1994, "Everestul" Generaţiei de Aur! Brazilia, triumf după penalty-uri. Video - Fanatik.ro

VIDEO Marele regret al lui Simeone: "Cel mai bun meci din cariera mea a  fost cu România. Și ne-au eliminat!"
VIDEO Marele regret al lui Simeone: "Cel mai bun meci din cariera mea a fost cu România. Și ne-au eliminat!"

EPISODUL 7: România - Suedia 2-2, 4-5 la penalty-uri » Mingea a fost a  noastră, 45-24 la driblinguri, dar nu ne-a ajutat fizicul: 103-119 la  dueluri
EPISODUL 7: România - Suedia 2-2, 4-5 la penalty-uri » Mingea a fost a noastră, 45-24 la driblinguri, dar nu ne-a ajutat fizicul: 103-119 la dueluri

25 de ani de la România - Suedia, sfertul care a întristat un popor! La 5  minute de semifinala Mondialului din 1994! Anghel Iordănescu: "Recunosc,  acolo am greşit!"Video - Fanatik.ro
25 de ani de la România - Suedia, sfertul care a întristat un popor! La 5 minute de semifinala Mondialului din 1994! Anghel Iordănescu: "Recunosc, acolo am greşit!"Video - Fanatik.ro