Marco Polo Treci prin potop cine a castigat gheata de aur la dinamo Continental Circumferinţă desființa

S-a jucat si Gheata de Aur! Lupta dintre Messi si Salah a fost transata si  doar o minune il mai da pe argentinian jos de pe primul loc | Sport.ro
S-a jucat si Gheata de Aur! Lupta dintre Messi si Salah a fost transata si doar o minune il mai da pe argentinian jos de pe primul loc | Sport.ro

Cristiano Ronaldo şi Luis Suarez au câştigat "Gheata de Aur"

Mărturie senzațională despre Gheata de Aur falsă a lui Cămătaru

Vedeta mondială care va câștiga „Gheata de Aur” 2022. Cine este urmașul lui  Rodion Cămătaru, Dudu Georgescu sau Dorin Mateuț - Playsport
Vedeta mondială care va câștiga „Gheata de Aur” 2022. Cine este urmașul lui Rodion Cămătaru, Dudu Georgescu sau Dorin Mateuț - Playsport

Ronaldo a castigat Gheata de Aur dupa ce l-a invins pe Messi! RECORDUL unui  roman dainuie de 34 de ani: | Sport.ro
Ronaldo a castigat Gheata de Aur dupa ce l-a invins pe Messi! RECORDUL unui roman dainuie de 34 de ani: | Sport.ro

FOTO! Cristiano Ronaldo a castigat gheata de aur | Antena 1

Jucatori români care au castigat “Gheata de Aur”

Lewandowski a câştigat Gheata de Aur. Ar trebui să câştige şi Balonul de Aur?  (P)
Lewandowski a câştigat Gheata de Aur. Ar trebui să câştige şi Balonul de Aur? (P)

Cămătaru și Mateuț, Ghete de Aur „fabricate” la Dinamo? Mircea Lucescu:  „Astea sunt niște prostii!”
Cămătaru și Mateuț, Ghete de Aur „fabricate” la Dinamo? Mircea Lucescu: „Astea sunt niște prostii!”

Gheata De Aur - citeste toate articolele despre gheata de aur | Antena 1

Surprize mari în clasamentul pentru Gheata de Aur! Mbappe, Haaland şi  Bellingham nu sunt nici măcar pe podium - Antena Sport
Surprize mari în clasamentul pentru Gheata de Aur! Mbappe, Haaland şi Bellingham nu sunt nici măcar pe podium - Antena Sport

Robert Lewandowski a câștigat Gheata de Aur pentru sezonul 2021/2022! Prima  reacție a polonezului - Antena Sport
Robert Lewandowski a câștigat Gheata de Aur pentru sezonul 2021/2022! Prima reacție a polonezului - Antena Sport

Messi fara replica dupa ce Cristiano Rolando a castigat al cincilea Balon  de Aur: ''Neymar merita sa fie langa mine si Messi. Poate castiga Balonul  de Aur!'' | Sportivity.ro
Messi fara replica dupa ce Cristiano Rolando a castigat al cincilea Balon de Aur: ''Neymar merita sa fie langa mine si Messi. Poate castiga Balonul de Aur!'' | Sportivity.ro

Dudu Georgescu, singurul fotbalist român cu două Ghete de Aur! Golgheterul  all-time din Liga 1 Betano - Fanatik.ro
Dudu Georgescu, singurul fotbalist român cu două Ghete de Aur! Golgheterul all-time din Liga 1 Betano - Fanatik.ro

INTERVIU | Mateuț: "Eu, Hitler și Napoleon!". Cum a câștigat Gheata de Aur?  "Cu stângu'-dreptu'-capu'-pieptu'. De asta am ascultat imnul de 56 de ori".  Unde i-au cântat Sandra și Bad Boys Blue,
INTERVIU | Mateuț: "Eu, Hitler și Napoleon!". Cum a câștigat Gheata de Aur? "Cu stângu'-dreptu'-capu'-pieptu'. De asta am ascultat imnul de 56 de ori". Unde i-au cântat Sandra și Bad Boys Blue,

Veste mare pentru Erling Haaland înainte de finala Champions League!  Atacantul lui Manchester City a câștigat Gheata de Aur 2023. Cum arată  clasamentul - Fanatik.ro
Veste mare pentru Erling Haaland înainte de finala Champions League! Atacantul lui Manchester City a câștigat Gheata de Aur 2023. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro

In sfarsit! Messi a ajuns-o pe Dinamo :) Argentinianul va primi astazi  Gheata de Aur care il plaseaza la egalitate cu Ronaldo si Dinamo | Sport.ro
In sfarsit! Messi a ajuns-o pe Dinamo :) Argentinianul va primi astazi Gheata de Aur care il plaseaza la egalitate cu Ronaldo si Dinamo | Sport.ro

Robert Lewandowski a câștigat Gheata de Aur. Polonezul a fost însoțit la  ceremonie de frumoasa lui soție | Sport.ro
Robert Lewandowski a câștigat Gheata de Aur. Polonezul a fost însoțit la ceremonie de frumoasa lui soție | Sport.ro

Dudu Georgescu, Cel Care A Câştigat Gheata De Aur A Europei în 1977, Cu 47  De Goluri, Poate Fi Depăşit De Lionel Messi, Ajuns La 46 De Reuşite |  Libertatea
Dudu Georgescu, Cel Care A Câştigat Gheata De Aur A Europei în 1977, Cu 47 De Goluri, Poate Fi Depăşit De Lionel Messi, Ajuns La 46 De Reuşite | Libertatea

Ronaldo a primit Gheata de Aur. Deține recordul, dar nu se oprește: "Vreau  să ajung la a șasea!"
Ronaldo a primit Gheata de Aur. Deține recordul, dar nu se oprește: "Vreau să ajung la a șasea!"

Topul european in care se afla Dinamo - Dinamo1948

Românii care au câștigat Gheata de Aur. Georgescu, depășit doar de Messi și  Ronaldo!
Românii care au câștigat Gheata de Aur. Georgescu, depășit doar de Messi și Ronaldo!

Video | O nouă "Gheată de Aur" pentru Messi. Ar fi câştigat-o şi dacă n-ar  fi înscris cu Eibar
Video | O nouă "Gheată de Aur" pentru Messi. Ar fi câştigat-o şi dacă n-ar fi înscris cu Eibar