substantiv fost pisoi cine a castigat cele mai multe turnee la tenis cutie de carton Vesel Accent

Cine a câștigat cele mai multe turnee de Grand Slam? Cei mai buni jucători  din lume ce au scris istoria tenisului - LIFE.ro
Cine a câștigat cele mai multe turnee de Grand Slam? Cei mai buni jucători din lume ce au scris istoria tenisului - LIFE.ro

Jucatori de tenis romani castigatori ai unui turneu de Grand Slam

TOPUL sportivilor cu cele mai multe turnee de Grand Slam. Cum a evoluat  lupta Federer – Nadal – Djokovic
TOPUL sportivilor cu cele mai multe turnee de Grand Slam. Cum a evoluat lupta Federer – Nadal – Djokovic

Care sunt cele mai importante turnee de tenis din lume?

Tenis ATP & WTA, săptămâna 1-7 august. Ana Bogdan a câștigat turneul de la  Iași! Pe ce loc urcă în clasament după două finale în ultima săptămână.  Video - Fanatik.ro
Tenis ATP & WTA, săptămâna 1-7 august. Ana Bogdan a câștigat turneul de la Iași! Pe ce loc urcă în clasament după două finale în ultima săptămână. Video - Fanatik.ro

Rafael Nadal a câștigat Australian Open și devine cel mai titrat jucător de  tenis al tuturor timpurilor | Digi24
Rafael Nadal a câștigat Australian Open și devine cel mai titrat jucător de tenis al tuturor timpurilor | Digi24

Bornă istorică atinsă de Roger Federer la Roland Garros: Elveţianul este  primul sportiv care joacă 400 de meciuri la un turneu de Grand Slam
Bornă istorică atinsă de Roger Federer la Roland Garros: Elveţianul este primul sportiv care joacă 400 de meciuri la un turneu de Grand Slam

us open - Trofez-Shop

Federer a dat verdictul: "Nadal și Djokovic vor câștiga mai multe Grand  Slamuri decât mine" - Eurosport
Federer a dat verdictul: "Nadal și Djokovic vor câștiga mai multe Grand Slamuri decât mine" - Eurosport

Monica Seles ar fi câștigat cele mai multe turnee de Grand Slam”, își  amintește Martina Navratilova de fostul număr 1 mondial și incidentul ei de  înjunghiere. - Moyens I/O
Monica Seles ar fi câștigat cele mai multe turnee de Grand Slam”, își amintește Martina Navratilova de fostul număr 1 mondial și incidentul ei de înjunghiere. - Moyens I/O

Lista campionilor de Grand Slam la simplu masculin - Wikipedia

Tenis: Presa mondială îl omagiază pe artistul, campionul şi extraterestrul  Roger Federer | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Presa mondială îl omagiază pe artistul, campionul şi extraterestrul Roger Federer | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cele mai importante turnee de tenis din lume | Antena 1

TURNEE DE TENIS

Nici Toni Nadal, unchiul care l-a antrenat pe Rafael timp de 27 de ani nu  mai crede in nepotul sau: "Il vedeam favorit, dar acum lucrurile s-au  schimbat!" | Sport.ro
Nici Toni Nadal, unchiul care l-a antrenat pe Rafael timp de 27 de ani nu mai crede in nepotul sau: "Il vedeam favorit, dar acum lucrurile s-au schimbat!" | Sport.ro

Pot depăși toate recordurile!" Novak Djokovic, convins că se va uita de sus  la Nadal și Federer - Eurosport
Pot depăși toate recordurile!" Novak Djokovic, convins că se va uita de sus la Nadal și Federer - Eurosport

Cine este cel mai mare tenismen din istorie?" Rafael Nadal a dat răspunsul,  după ce l-a învins pe Novak Djokovic
Cine este cel mai mare tenismen din istorie?" Rafael Nadal a dat răspunsul, după ce l-a învins pe Novak Djokovic

Simona Halep va juca turnee în Australia în ianuarie 2022

Tenis: Feliciano Lopez a pus capăt unei serii de 79 de turnee de Mare Şlem  consecutive | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Feliciano Lopez a pus capăt unei serii de 79 de turnee de Mare Şlem consecutive | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenisul ca mod de viaţă: Raluca Floca Oprea ~ Monitorul de Mediaş

Victorie istorică pentru Simona Halep. A ajuns la 20 de turnee câștigate în  carieră - Eurosport
Victorie istorică pentru Simona Halep. A ajuns la 20 de turnee câștigate în carieră - Eurosport

US Open 2022, la start! Ce nu trebuie să ne scape la ediția de la Flushing  Meadows - Eurosport
US Open 2022, la start! Ce nu trebuie să ne scape la ediția de la Flushing Meadows - Eurosport

Topul țărilor cu cele mai multe câștigătoare de Grand Slam în Era Open |  România, pe locul 10 - Eurosport
Topul țărilor cu cele mai multe câștigătoare de Grand Slam în Era Open | România, pe locul 10 - Eurosport

Tenis: Cosac (FRT) - Avem nevoie de cât mai multe turnee precum cel de la  Curtea de Argeş | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Cosac (FRT) - Avem nevoie de cât mai multe turnee precum cel de la Curtea de Argeş | AGERPRES • Actualizează lumea.