secret Inconjurat A executa cine a castigat aruncarea greutatii la campionatul mondial submarin Adelaide producere

Campionatul Mondial de Atletism din 2022 - Aruncarea greutății (masculin) -  Wikipedia
Campionatul Mondial de Atletism din 2022 - Aruncarea greutății (masculin) - Wikipedia

Alin Firfirică s-a calificat în finală la aruncarea discului, la CM  Atletism. Pe ce loc a terminat Bianca Ghelber la aruncarea a ciocanului -  Playsport
Alin Firfirică s-a calificat în finală la aruncarea discului, la CM Atletism. Pe ce loc a terminat Bianca Ghelber la aruncarea a ciocanului - Playsport

ATLETISM. A fost stabilit un nou record mondial la aruncarea greutăţii –  Stiri si informatii din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean
ATLETISM. A fost stabilit un nou record mondial la aruncarea greutăţii – Stiri si informatii din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean

Prima reacţie a Biancăi Ghelber, după ce a câştigat medalia de aur la  Campionatul European de la Munchen: "Vreau să repet asta şi la Jocurile  Olimpice!" - Antena Sport
Prima reacţie a Biancăi Ghelber, după ce a câştigat medalia de aur la Campionatul European de la Munchen: "Vreau să repet asta şi la Jocurile Olimpice!" - Antena Sport

Emigrate Arhitectură ofertă cine a castigat aruncarea greutatii la campionatul  mondial 2019 Amfibiu aer gudron
Emigrate Arhitectură ofertă cine a castigat aruncarea greutatii la campionatul mondial 2019 Amfibiu aer gudron

Atletul român Rareş Toader a câştigat concursul de aruncarea greutăţii în  Liga Joma
Atletul român Rareş Toader a câştigat concursul de aruncarea greutăţii în Liga Joma

Atletism: Rareş Toader, locul întâi în campionatul cluburilor din Spania la aruncarea  greutăţii (20,67 m) | Periódico El Rumano España
Atletism: Rareş Toader, locul întâi în campionatul cluburilor din Spania la aruncarea greutăţii (20,67 m) | Periódico El Rumano España

Bianca Ghelber, medalie de aur la aruncarea ciocanului! Performanţă  uimitoare la Campionatul European de la Munchen - Antena Sport
Bianca Ghelber, medalie de aur la aruncarea ciocanului! Performanţă uimitoare la Campionatul European de la Munchen - Antena Sport

Nou record mondial la aruncarea greutăţii (23,38 m) la New York. Marius  Musteață...
Nou record mondial la aruncarea greutăţii (23,38 m) la New York. Marius Musteață...

JO 2020 - Atletism: Alexandru Novac, locul 12 la aruncarea suliţei;  indianul Neeraj Chopra, medaliat cu aur | AGERPRES • Actualizează lumea.
JO 2020 - Atletism: Alexandru Novac, locul 12 la aruncarea suliţei; indianul Neeraj Chopra, medaliat cu aur | AGERPRES • Actualizează lumea.

TVR MOLDOVA
TVR MOLDOVA

Campionat mondial atletism

Performanță extraordinară - Bianca Ghelber, campioană europeană la aruncarea  ciocanului - HotNews.ro
Performanță extraordinară - Bianca Ghelber, campioană europeană la aruncarea ciocanului - HotNews.ro

Bianca Ghelber, campioană europeană la aruncarea ciocanului | RFI Mobile

Bianca Ghelber s-a calificat în finala la aruncarea ciocanului, la Campionatul  Mondial de atletism - Eurosport
Bianca Ghelber s-a calificat în finala la aruncarea ciocanului, la Campionatul Mondial de atletism - Eurosport

Arădeanul Andrei Gag, campion naţional indoor la aruncarea greutăţii -  Actualitati-Arad
Arădeanul Andrei Gag, campion naţional indoor la aruncarea greutăţii - Actualitati-Arad

Atletism: Alin Firfirică, locul 7 la aruncarea discului la Mondialele de la  Eugene | AGERPRES • Actualizează lumea.
Atletism: Alin Firfirică, locul 7 la aruncarea discului la Mondialele de la Eugene | AGERPRES • Actualizează lumea.

Recordul mondial al probei de aruncarea greutății, doborât după 31 de ani -  HotNews.ro
Recordul mondial al probei de aruncarea greutății, doborât după 31 de ani - HotNews.ro

JO 2020 - Atletism: Chinezoaica Gong Lijiao, medaliată cu aur la aruncarea  greutăţii | AGERPRES • Actualizează lumea.
JO 2020 - Atletism: Chinezoaica Gong Lijiao, medaliată cu aur la aruncarea greutăţii | AGERPRES • Actualizează lumea.

Bianca Ghelber s-a clasat pe locul 4 în finala de la aruncarea ciocanului,  la Mondialele de Atletism - Sport Alert
Bianca Ghelber s-a clasat pe locul 4 în finala de la aruncarea ciocanului, la Mondialele de Atletism - Sport Alert

Pe ce loc a încheiat Bianca Ghelber în finala la aruncarea ciocanului de la  Campionatele Mondiale | Sport.ro
Pe ce loc a încheiat Bianca Ghelber în finala la aruncarea ciocanului de la Campionatele Mondiale | Sport.ro

Cel mai rapid om al planetei! Cine a câștigat cursa de 100 de metri de la  Campionatele Mondiale de Atletism | Sport.ro
Cel mai rapid om al planetei! Cine a câștigat cursa de 100 de metri de la Campionatele Mondiale de Atletism | Sport.ro