septembrie] Irina Begu, a treia victorie categorică, pentru

Se bat pentru tablou - Deșteptarea - Liderul presei băcăuane!

Bogdan Manole No team videoclipuri, istoric de transfer si statistici -  Sofascore
Bogdan Manole No team videoclipuri, istoric de transfer si statistici - Sofascore

Tenis: Şapte români, calificaţi în optimile turneului ITF de la Bucureşti |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Şapte români, calificaţi în optimile turneului ITF de la Bucureşti | AGERPRES • Actualizează lumea.

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

Tenismanul Bogdan Borza (CSO Cugir) – campion naţional la dublu,  vicecampion la simplu - Ziarul Unirea
Tenismanul Bogdan Borza (CSO Cugir) – campion naţional la dublu, vicecampion la simplu - Ziarul Unirea

Campionatele Naţionale U18, Iaşi 2020: Trei capi de serie pe tabloul  băieţilor şi doi pe cel al fetelor au fost eliminaţi în primul tur |  TENISite
Campionatele Naţionale U18, Iaşi 2020: Trei capi de serie pe tabloul băieţilor şi doi pe cel al fetelor au fost eliminaţi în primul tur | TENISite

RAPID - PETROLUL 1-0 | Bogdan Manole aduce victoria pentru Rapid cu o  lovitura de cap imparabila! Giulestenii urca pe locul 3 in CLASAMENT |  Sport.ro
RAPID - PETROLUL 1-0 | Bogdan Manole aduce victoria pentru Rapid cu o lovitura de cap imparabila! Giulestenii urca pe locul 3 in CLASAMENT | Sport.ro

Tenis, selecție națională U12 Bogdan Manole a încheiat pe un onorant loc 3  - Ziarul de Bacău
Tenis, selecție națională U12 Bogdan Manole a încheiat pe un onorant loc 3 - Ziarul de Bacău

TENIS. Radu Papoe, noul campion național U16 | Digi24

Pagina 1445 – Deșteptarea – Liderul presei băcăuane!

Cadetele din România, campioane europene la tenis de masă

Doi petroşăneni în sferturile de finală ala CNI U12 la tenis de câmp -  Gazeta de dimineata
Doi petroşăneni în sferturile de finală ala CNI U12 la tenis de câmp - Gazeta de dimineata

TENIS: Cristina Dinu salvează onoarea românilor în Antalya | Secunda Tv

Cum a ajuns Simona Halep să joace tenis. Puțini știu adevărata poveste a  sportivei - Money
Cum a ajuns Simona Halep să joace tenis. Puțini știu adevărata poveste a sportivei - Money

Bogdan Manole a câstigat turneul de la Chisinau - Deșteptarea - Liderul  presei băcăuane!
Bogdan Manole a câstigat turneul de la Chisinau - Deșteptarea - Liderul presei băcăuane!

TENIS: Radu Papoe merge ceas la Selecţia Naţională U14! - incomod-media.ro