mediu inconjurator Armată ac bcr open tenis 2019 pauză sandwich Germina

ANGLO-ROM sponsor la turneul profesionist de tenis Comesad BCR Open |  Anglo-Rom
ANGLO-ROM sponsor la turneul profesionist de tenis Comesad BCR Open | Anglo-Rom

Ana Bogdan s-a calificat în careul de aşi a turneului BCR Iaşi Open (WTA  125) | Epoch Times România
Ana Bogdan s-a calificat în careul de aşi a turneului BCR Iaşi Open (WTA 125) | Epoch Times România

Tenis: Ana Bogdan s-a calificat în finala turneului BCR Iaşi Open (WTA 125)  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Ana Bogdan s-a calificat în finala turneului BCR Iaşi Open (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Ana Bogdan: "Nu am mai trăit niciodată asemenea senzații până acum! " -  Eurosport
Ana Bogdan: "Nu am mai trăit niciodată asemenea senzații până acum! " - Eurosport

Tournaments | WTA Official

Tenis / Accidentată la gleznă, Mihaela Buzărnescu s-a retras din turneul  WTA de la Iaşi | Cuget Liber
Tenis / Accidentată la gleznă, Mihaela Buzărnescu s-a retras din turneul WTA de la Iaşi | Cuget Liber

Tenis: Ana Bogdan a câştigat turneul BCR Iaşi Open (WTA 125) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Ana Bogdan a câştigat turneul BCR Iaşi Open (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.

BCR Ladies Open Final editorial stock image. Image of herastrau - 20478554

Sorana Cîrstea - Wikipedia

Ana Bogdan, calificare fără emoții în optimi la BCR Iași Open. Rezultatele  zilei | GALERIE FOTO
Ana Bogdan, calificare fără emoții în optimi la BCR Iași Open. Rezultatele zilei | GALERIE FOTO

Andreea Roșca și Daria Astahova au obținut titlul la dublu la BCR Iași Open

Au mai rămas 2 săptămâni până la turneul de tenis Comesad BCR Open -  argeşSPORT
Au mai rămas 2 săptămâni până la turneul de tenis Comesad BCR Open - argeşSPORT

iasiopen - Twitter Search / Twitter

O dublă campioană de Grand Slam vine la „BCR Iași Open”. Patru românce sunt  direct
O dublă campioană de Grand Slam vine la „BCR Iași Open”. Patru românce sunt direct

Jucătoarea de tenis Ana Bogdan s-a calificat în finală la BCR Iaşi Open

Auzite şi văzute la BCR Open - Treizecizero

VIDEO Victorie pentru Ana Bogdan. Jucătoarea de tenis a câştigat turneul BCR  Iaşi Open | Newsweek Romania
VIDEO Victorie pentru Ana Bogdan. Jucătoarea de tenis a câştigat turneul BCR Iaşi Open | Newsweek Romania

S-a tras la sorți tabloul principal al turneului WTA 125 „BCR Iași Open”!  Ploaia le-a dat bătăi de cap organizatorilor, aceștia fiind nevoiți să  amâne meciurile din calificări
S-a tras la sorți tabloul principal al turneului WTA 125 „BCR Iași Open”! Ploaia le-a dat bătăi de cap organizatorilor, aceștia fiind nevoiți să amâne meciurile din calificări

Tenis Iasi.ro | Facebook

Comesad BCR Open | Piteșteanul Călin Manda s-a calificat în turul al doilea  - argeşSPORT
Comesad BCR Open | Piteșteanul Călin Manda s-a calificat în turul al doilea - argeşSPORT

Ghinion teribil pentru Mihaela Buzărnescu: a fost scoasă pe brațe de pe  teren la Iași, cu un game înainte să câștige - Eurosport
Ghinion teribil pentru Mihaela Buzărnescu: a fost scoasă pe brațe de pe teren la Iași, cu un game înainte să câștige - Eurosport