Pastor binar Hristos bavarezii au marcat dureros comentator Episcop

Bayern Munchen – Borussia Dortmund | Bavarezii pot câștiga matematic titlul  în fața rivalei - Eurosport
Bayern Munchen – Borussia Dortmund | Bavarezii pot câștiga matematic titlul în fața rivalei - Eurosport

VIDEO | Barcelona – Bayern 0-3, bavarezii nu iartă nici de data asta. Ajax  – Liverpool 0-3, ”cormoranii” au câştigat fără emoţii. Meciuri  spectaculoase şi în celelalte dueluri ale serii
VIDEO | Barcelona – Bayern 0-3, bavarezii nu iartă nici de data asta. Ajax – Liverpool 0-3, ”cormoranii” au câştigat fără emoţii. Meciuri spectaculoase şi în celelalte dueluri ale serii

Bayern Munchen show. Un 7-0 răsunător, iar bavarezii au stabilit un nou  record istoric în Bundesliga. Cifre ireale
Bayern Munchen show. Un 7-0 răsunător, iar bavarezii au stabilit un nou record istoric în Bundesliga. Cifre ireale

VIDEO Barcelona a luat gol după 645 de minute. Bavarezii au marcat după 3  meciuri
VIDEO Barcelona a luat gol după 645 de minute. Bavarezii au marcat după 3 meciuri

Video | Augsburg - Bayern Munchen 1-0. Prima înfrângere a sezonului de  Bundesliga pentru bavarezi
Video | Augsburg - Bayern Munchen 1-0. Prima înfrângere a sezonului de Bundesliga pentru bavarezi

Video | FC Koln - Bayern Munchen 1-4. Bavarezii au marcat trei goluri în  primele 12 minute
Video | FC Koln - Bayern Munchen 1-4. Bavarezii au marcat trei goluri în primele 12 minute

Bundesliga | FC Bayern Romania

Video | Bayern Munchen - Mainz 6-2. Scor de tenis pentru bavarezi, care  veneau după 3-0 cu Barcelona
Video | Bayern Munchen - Mainz 6-2. Scor de tenis pentru bavarezi, care veneau după 3-0 cu Barcelona

Bayern Munchen - Sevilla 2-1 | Bavarezii au câștigat Supercupa Europei în  extra-time - Eurosport
Bayern Munchen - Sevilla 2-1 | Bavarezii au câștigat Supercupa Europei în extra-time - Eurosport

Video | Bayern Munchen - Gladbach 1-1. Primul pas greșit pentru bavarezi în  noul sezon
Video | Bayern Munchen - Gladbach 1-1. Primul pas greșit pentru bavarezi în noul sezon

Bayern, lider în Germania. Bavarezii au trecut cu 0-3 de Salke 04

Bayern Munchen, meci de infarct pe teren propriul teren cu o formație  aflată la retrogradare. Bavarezii
Bayern Munchen, meci de infarct pe teren propriul teren cu o formație aflată la retrogradare. Bavarezii

Video | Bayern Munchen - Bayer Leverkusen 1-1. Thomas Muller și-a dat  autogol și bavarezii au pierdut puncte prețioase
Video | Bayern Munchen - Bayer Leverkusen 1-1. Thomas Muller și-a dat autogol și bavarezii au pierdut puncte prețioase

Video | Bochum – Bayern 0-7. Bavarezii au făcut “instrucție”. Matthijs de  Ligt, primul gol pentru Bayern
Video | Bochum – Bayern 0-7. Bavarezii au făcut “instrucție”. Matthijs de Ligt, primul gol pentru Bayern

Bayern defilează în Bundesliga! Bavarezii, succes clar la Stuttgart! Gnabry  - hattrick, Lewandwoski - dublă - Eurosport
Bayern defilează în Bundesliga! Bavarezii, succes clar la Stuttgart! Gnabry - hattrick, Lewandwoski - dublă - Eurosport

Bayern Munchen, primul eşec al sezonului în Bundesliga! Bavarezii au fost  învinşi de Augsburg, scor 0-1
Bayern Munchen, primul eşec al sezonului în Bundesliga! Bavarezii au fost învinşi de Augsburg, scor 0-1

Numai Bayern! Bavarezii au câștigat al zecelea titlu consecutiv după  victoria din derby-ul cu Dortmund | Sport.ro
Numai Bayern! Bavarezii au câștigat al zecelea titlu consecutiv după victoria din derby-ul cu Dortmund | Sport.ro

Sumă uriașă încasată de Bayern Munchen din vânzarea de jucători! Așa au  finanțat bavarezii transferurile lui De Ligt și Mane | Sport.ro
Sumă uriașă încasată de Bayern Munchen din vânzarea de jucători! Așa au finanțat bavarezii transferurile lui De Ligt și Mane | Sport.ro

Video | Bayern Munchen - Salzburg 7-1. Bavarezii fac spectacol și se  califică în sferturile de finală ale UCL
Video | Bayern Munchen - Salzburg 7-1. Bavarezii fac spectacol și se califică în sferturile de finală ale UCL

Dortmund a facut-o pe Bayern Munchen campioana. Bavarezii au castigat  titlul pentru a noua oara la rand
Dortmund a facut-o pe Bayern Munchen campioana. Bavarezii au castigat titlul pentru a noua oara la rand

VIDEO | Bayern e din nou campioană. Bavarezii au câştigat derby-ul cu  Dortmund şi au cucerit cel de-al zecelea titlu consecutiv
VIDEO | Bayern e din nou campioană. Bavarezii au câştigat derby-ul cu Dortmund şi au cucerit cel de-al zecelea titlu consecutiv

Bayern Munchen și restul » Bavarezii au câștigat al 10-lea titlu la rând în  Bundesliga, după 3-1 cu Borussia Dortmund
Bayern Munchen și restul » Bavarezii au câștigat al 10-lea titlu la rând în Bundesliga, după 3-1 cu Borussia Dortmund

Bayern Munchen a făcut instrucție cu Bayer Leverkusen (5-1) - Bavarezii, pe  primul loc în Bundesliga | replicaonline.ro
Bayern Munchen a făcut instrucție cu Bayer Leverkusen (5-1) - Bavarezii, pe primul loc în Bundesliga | replicaonline.ro

Video | Frankfurt – Bayern Munchen 0-1. Bavarezii, victorie la limită

P) Dortmund – Bayern: bavarezii au 8 victorii consecutive în „Der  Klassiker”! – The News Romania
P) Dortmund – Bayern: bavarezii au 8 victorii consecutive în „Der Klassiker”! – The News Romania