Aspirator uscat-umed WD 4 în Chișinău, Moldova - SUPRATEN.md
Butoi 300 L verde/visiniu cu capac Talia | Sirius Distribution
Aspirator ciclonic, fara sac Zass ZVC 17, motor puternic de 700W, putere la perie ≥ 200W, recipient colectare transparent de 3,5 L, filtru HEPA - Doraly.ro
BUTOI NEGRU VERTICAL 1000 L - Vasion
Cumpara Aspiratoare pentru geamuri si Accesorii in Chisinau. Peste 32 Aspiratoare pentru geamuri si Accesorii Livrare in toata Moldova.
Aspirator industrial 59G608 Graphite. 1500 W. 40 l.
Aspirator Stradal - OLX.ro
Butoi fara capac, Plastor, plastic, 300 L, verde
Butoi plastic Dolplast, cu capac, verde 220 litri
Butoias Inox Tuica, Palinca, Rachiu 6 Litri
Butoi 150L cu robinet si presa rotunda, 47 cm, din plastic - Doraly.ro
Aspiratoare Profesionale de lichid si praf - Design Punct
Nature Butoi pentru apă de ploaie, verde, 51 x 81 cm, 120 L - eplanta.ro
Aspirator cu sac Bosch ProPower BGL6POW2 Serie 6 850W Power Protect System negru
Aspirator de mana cu acumulator, Rowenta Extenso Dry AC232001, 3.6 V
Aspirator TVC14301 în Chişinău, Moldova. Online magazinul SUPRATEN.md