Home

parada sticlă Şedere καθυστερησεις μεσα στις καθυστερήσεις ποδόσφαιρο minereu Arhiva Infecta

Θέατρο', καθυστερήσεις, διαμαρτυρίες: Οι 9 'σκοτεινές' πρακτικές του  ποδοσφαίρου | Contra.gr
Θέατρο', καθυστερήσεις, διαμαρτυρίες: Οι 9 'σκοτεινές' πρακτικές του ποδοσφαίρου | Contra.gr

Super League 1: Την πάτησε στις καθυστερήσεις ο ΠΑΟΚ - 1-1 με τον ΟΦΗ  [Δείτε τα γκολ] - Ελεύθερος Τύπος
Super League 1: Την πάτησε στις καθυστερήσεις ο ΠΑΟΚ - 1-1 με τον ΟΦΗ [Δείτε τα γκολ] - Ελεύθερος Τύπος

Το δίκαιο… πέρασε: Ο ΟΦΗ πήρε ισοπαλία (1-1) στις καθυστερήσεις με ΠΑΟΚ!

SPORT 24 - ΓΚΟΟΟΛ Ισοφαρίζει στο 11o λεπτό των καθυστερήσεων ο ΠΑΟΚ με  πέναλτι LIVE BLOG -> http://bit.ly/2NAT4In | Facebook
SPORT 24 - ΓΚΟΟΟΛ Ισοφαρίζει στο 11o λεπτό των καθυστερήσεων ο ΠΑΟΚ με πέναλτι LIVE BLOG -> http://bit.ly/2NAT4In | Facebook

Οι πέντε αλλαγές θα αλλοιώσουν το ποδόσφαιρο - AthleteStories

Στις καθυστερήσεις λύγισε με 1-0 στην Τούμπα ο ΠΑΣ - Ηπειρωτικός Αγών

Ολυμπιακοί Αγώνες 2020-Ποδόσφαιρο: Η Βραζιλία παρέμεινε στον θρόνο της

Το τελευταίο «G-G» καθυστερήσεων για τον ΠΑΟΚ

Super League: Λύτρωση στις… καθυστερήσεις των καθυστερήσεων (3-2) για τον  Ολυμπιακό!
Super League: Λύτρωση στις… καθυστερήσεις των καθυστερήσεων (3-2) για τον Ολυμπιακό!

Σώθηκε» στις καθυστερήσεις η Μπέτις - Ποδόσφαιρο - Ισπανία | sport-fm.gr:  bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Σώθηκε» στις καθυστερήσεις η Μπέτις - Ποδόσφαιρο - Ισπανία | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Γκορντεζιάνι: «Όνειρο που έγινε πράξη» - ΠΑΟΚ

Ματς ροντέο στην Τούμπα με δύο γκολ στις καθυστερήσεις και νίκη του ΠΑΟΚ  επί του Ατρομήτου
Ματς ροντέο στην Τούμπα με δύο γκολ στις καθυστερήσεις και νίκη του ΠΑΟΚ επί του Ατρομήτου

Ανακοίνωση με καθυστέρηση ο ΠΑΣ, όπως κάνει στο χορτάρι - Ποδόσφαιρο -  gavros.gr
Ανακοίνωση με καθυστέρηση ο ΠΑΣ, όπως κάνει στο χορτάρι - Ποδόσφαιρο - gavros.gr

Καθυστερήσεις μέχρι να βάλει γκολ ο... ΠΑΟΚ - Ισοφάρισε στο 111' τον ΠΑΟ -  AEK1924.gr
Καθυστερήσεις μέχρι να βάλει γκολ ο... ΠΑΟΚ - Ισοφάρισε στο 111' τον ΠΑΟ - AEK1924.gr

Ολυμπιακός: Το «φάε τη μπάλα αγόρι μου» και το… «γεια σας, είμαι ο Κώστας  και είμαι καλά!»
Ολυμπιακός: Το «φάε τη μπάλα αγόρι μου» και το… «γεια σας, είμαι ο Κώστας και είμαι καλά!»

Έχασε τη νίκη, με “καλπικο” γκολ στις καθυστερήσεις των… καθυστερήσεων… |  Bluearena
Έχασε τη νίκη, με “καλπικο” γκολ στις καθυστερήσεις των… καθυστερήσεων… | Bluearena

Στις καθυστερήσεις ο ΠΑΟΚ πέταξε εκτός Κυπέλλου την ΑΕΚ | Η Εφημερίδα των  Συντακτών
Στις καθυστερήσεις ο ΠΑΟΚ πέταξε εκτός Κυπέλλου την ΑΕΚ | Η Εφημερίδα των Συντακτών

Πόσα λεπτά καθυστερήσεων κράτησε ο Κομίνης; – ΠΑΟΚ

Κύπελλο ποδοσφαίρου, ΑΕΚ-ΠΑΟΚ 1-2: Με επική ανατροπή στις καθυστερήσεις  προκρίθηκε στα ημιτελικά- Δείτε τα γκολ
Κύπελλο ποδοσφαίρου, ΑΕΚ-ΠΑΟΚ 1-2: Με επική ανατροπή στις καθυστερήσεις προκρίθηκε στα ημιτελικά- Δείτε τα γκολ

Άρης: Καθυστερεί του Ετέμπο λόγω γραφειοκρατίας

Ισοφαρίστηκε στις καθυστερήσεις ο Ολυμπιακός | News

Καθυστερεί η επιστροφή του Μπα, τι σημαίνει αυτό για τα στόπερ στον  Ολυμπιακό | Blog - Κώστας Νικολακόπουλος | Gazzetta
Καθυστερεί η επιστροφή του Μπα, τι σημαίνει αυτό για τα στόπερ στον Ολυμπιακό | Blog - Κώστας Νικολακόπουλος | Gazzetta

Προκριματικά Μουντιάλ 2022: Ψυχρολουσία για την Εθνική ομάδα στις  καθυστερήσεις, ισοπαλία 1-1 στο Κόσοβο [βίντεο] - iefimerida.gr
Προκριματικά Μουντιάλ 2022: Ψυχρολουσία για την Εθνική ομάδα στις καθυστερήσεις, ισοπαλία 1-1 στο Κόσοβο [βίντεο] - iefimerida.gr

ΠΑΟΒ-Παναιγιάλειος 1-0: Απονεμήθηκε δικαιοσύνη στις καθυστερήσεις… -  Ilia.news
ΠΑΟΒ-Παναιγιάλειος 1-0: Απονεμήθηκε δικαιοσύνη στις καθυστερήσεις… - Ilia.news

10 τρόποι με τους οποίους οι παίκτες κάνουν καθυστερήσεις!

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος 2-1: Από την ψυχρολουσία στον θρίαμβο, μέσα στις  καθυστερήσεις!
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος 2-1: Από την ψυχρολουσία στον θρίαμβο, μέσα στις καθυστερήσεις!